Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú távon lehet abból...

Hosszú távon lehet abból problémám, hogy munkahelyen nem merek elmenni vécére?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki. Hr-es részlegen dolgozom pár hete, olyan gondom akad, hogy munkahelyen nem merek kakilni, érzem hogy kell de tartogatom és csak otthon megyek el ha hazaértem. Tudom hogy nem jó, de sokan vagyunk az osztályon csajok és nincs merszem elmenni, wc kialakitása sem a legjobb, nincs ablak, se elszivo.


Elég érdekes az anyagcserém, reggel otthon nem kell sosem, napközben viszont igen, rendszeresen. Próbáltam hogy nem iszom kávét de ugyanúgy kell.


Régebben mindig csak este kellett, miota itt dolgozom azóta kell napközben.


Szorongok emiatt és visszatartom lehet gond?



2020. okt. 3. 18:29
 1/5 bbenjoe ***** válasza:
86%
Én se szoktam elmenni a munkahelyemen. Én úgy állítottam be magamat, hogy mindig este megyek, otthon. Szerintem ebből nem lehet még baj. Ha állandóan 2-3 napig visszatartanád, abból már igen.
2020. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Reggel igyal meg fel liter langyos folyadekot otthon attol tuti el kell menned
2020. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

ne foglalkozz ezzel, más is tud büdit csinálni.


ha más nem, gondolj arra, hogy ha csak naponta 15perc kakiszünet, egy átlagos munkahónap 20nap, azaz egyhónapban 5óra, egy évben pedig 60. azaz másfél hét fizetett munkaidő kakiszünetre ;)

2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rohadtul utálom ha más teltojja a klotyót. Nagyon rossz úgy bemenni. Próbáld beállítani hogy menjen reggel. Ha nem muszáj ezt nem a munkahelyen intézi az ember. Neked sem jó meg a többielnek sem. De ha muszáj akkor meg muszáj és ne kínlódj egész nap, menj ki.
2020. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kellemetlen elhiheted... Viszont változtattam a héten, lerendeztem magamban hogy ez természetes dolog és most már el merek menni. Egyszerűen már nem bírtam tovább hogy minden nap úgy esek haza este hatra hogy kivan a hasam teljesen, sajnos muszaj voltam kimenni, nem bírtam már. :( A szaggal nem tudok mit csinálni, de hogy őszinte legyek, nem is nagyon érdekelt már.
2020. okt. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!