Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavar...

Borderline személyiségzavar okoz nektek problémát a munka terén, munkahelyen? Ha igen, pontosan milyen jellegűeket, illetve hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdezem, akiknek ilyen "betegsége" van. :)
2018. nov. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nekem nem meghatározott személyiségzavarom van, és sajnos jelenleg is az a problémám, hogy nem tudom, hogy mivel foglalkozzak. Nem tudok megmaradni egy munkahelyen sem hosszabb ideig. Ráadásul idáig csak rendkívül idióta főnökökkel hozott össze a sors. Bocs, hogy a megoldásban nem tudok segíteni. Minden jót!
2018. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, nem a megoldások miatt tettem fel a kérdést, csak kíváncsi vagyok, mások milyen problémákat tapasztalnak :)

És mi miatt nem tudtál megmaradni az eddigi munkahelyeiden?

2018. nov. 21. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz munkakörülmények, kevés fizetés, perspektíva teljes hiánya.
2018. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

A nem megfelelő cégen belüli kommunikáció miatt állandó feszültséget érzek, szellemileg elfáradok abban, hogy vissza kell fognom magam, mert tudom, hogy ha kiverem a balhét, akkor azt nem fogják tudni mire vélni. (Túlérzékeny vagyok, minden rossz szót, pillantást magamra veszek, úgy érzem, állandóan engem hibáztatnak.)


Egyrészt igyekszem tudatosítani magamban, hogy valószínűleg nem én vagyok az okozója mindenki rosszkedvének, lehet, csak elrontotta valamelyik a gyomrát, a másik meg nem szexelt egy hete, azért ideges és húzza a száját mindenért. Másrészt pedig már nem vállalok magamra minden feladatot, így a tényleges felelősség sem az enyém. Nem javítom ki mások hibáit, nem csinálok meg olyan feladatokat, amit mások elmulasztottak elvégezni.

2018. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!