Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munkahelyen nagyvécézés, ti...

Munkahelyen nagyvécézés, ti el mertek menni vagy inkább otthon?

Figyelt kérdés

Még sulis éveimben általában délután otthon, egyetemi éveim alatt mikor hogy intéztem a nagydolgot, valahogy be tudtam állni mindig egy időrpontra, reggel sose ment, nekem az még túl korán van, nem indul be az anyagcserém. Viszont pár hete elkezdtem dolgozni, el tudtam helyezkedni a szakmámban, viszont napi 9 orát dolgozom és emellé még két és fél órát utazom összesen, szóval reggel nyolctól este hétig nem tartózkodom otthon.


A hasam pedig legtöbbször kora délután már elkezd görcsölni és ingerel a dolog, viszont cikinek érzem bent elmenni, mert suliba se mentem sose. Ráadasaul egy helyrol nyilik a ffi es noi wc, mivel kozos csaptelep van, igy plane kinoa lenne kakilasbol kijonni. Nem tudom mi tévő legyek de ez igy nem tarthato...


N23



2020. okt. 9. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy természetes dolog, nincs ebbe semmi ciki. Nem értem egyesek mit problémáznak a nagy WC-s kérdésben. Ha visszatartod és hazaviszed ebből később komolyabb problémák is lehetnek, székrekedés, szorulás, emésztési problémák, akár más bélproblémák is.
2020. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére mindig lezajlik a procedúra reggel itthon, de van, hogy kimarad, vagy újabb jön rám a munkahelyen. Igazából nem szeretek idegen helyen, de tényleg ilyen ritka, hogy ne itthon végezzem el a dolgot, de ha tartható, akkor hanyagolom a munkahelyen történő nagy dolgot, de ha nem megy, akkor muszáj elvégezni ott. De ez ritka. Jobb ott nagy dolgot intézni, mint összecsinálni magad a mosdón kívül. :D
2020. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Amennyiben lehúzod, ha szükséges használod a WC kefét, és ha van illatosító spray azt is, akkor szerintem semmi kínos nincs benne. (nálunk volt hogy ilyenek miatt kellet szólni többdiplomás kolleganőnek...)

Nekem semmi rendszer nincsen benne, ha munkahelyen jön rám, ott intézem.

2020. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de én sem szeretek elmenni munkahelyen, hacsak nem nagyon sürgős a dolog. Azt viszont nem is értem, mikor valaki úgy hagyja a wc-t, hogy nem használt utána wc kefét. Azt ne csináld, mert az ciki, egyébként semmi gond vele. Aminek ki kell jönnie, annak jobb is kint, természetes dolog.
2020. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyiból óriási szerencsém van, hogy a munkahelyemen a mosdó olyan, hogy a folyosóról van egy zárható ajtó, ott van a kézmosó, és onnan még egy ajtóval beljebb maga a wc. Tehát se hang, se szag, semmi nem megy ki kintre.

Amúgy én is extra szorongós vagyok ilyen téren, ilyen nyitott fülkés budiban tuti nem menne a No. 2. :D

2020. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy el merek-e menni ? Szinte minden héten. Az hogy ki mit szól hozzá, kicsit sem érdekel. Nem dísznek van a wc.
2020. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Én sehol nem megyek el még pisilni sem, csak otthon, de én amúgy is szorongós vagyok.
2020. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,abban az esetben ha tudod rendeltetésszerűen használni az angol wc-t. Sajnos az én melóhelyemen ez túl nagy és összetett feladatot jelent egyeseknek. Németország, multikulturális édenkert, román, ukrán, orosz, szlovák, lengyel, horvát, török, görög munkatársakkal. Külön fel kellett rá hívni a figyelmet, hogy az illemhelyet nem talppal a wc ülőkéjén állva, guggolva illik használni, a kefe használata ingyenes és erősen ajánlott, valamint, hogy a lehúzókar működtetése egyszerűbb és praktikusabb mint fél tekercs retyópapírral betakarni a produktumot.
2020. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Én mindig melóhelyen megyek, mert ott fizetik.
2020. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

8

"Külön fel kellett rá hívni a figyelmet, hogy az illemhelyet nem talppal a wc ülőkéjén állva, guggolva illik használni,"

Pedig állítólag anatómiailag az a legegészségesebb, legtermészetesebb pozíció ehhez az embernek. Nem ezt szoktuk meg.

2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!