Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől, miért lehet ez a pár...

Mitől, miért lehet ez a pár perces lefagyás a fejemben, fejfájással és szédüléssel?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 hónapja kezdődött. Pár másodpercre kikapcsol az agyam, vagy nem tudom. Utána fejfájás van, néha durva, néha nem annyira.

Valamikor napi 2-3-szor is van, valamikor napokig semmi.

egyik nap a munkahelyen is rámjött. A többiek nem vettek észre semmit, az a legfurcsább. Utána olyan bamba voltam, szétszórt, kedvetlen.

Régebben voltak epilepsziás tüneteim, de nem lehet az, hiszen nem rángatózok, vagy ilyesmi (szerencsére).

Voltam neurológián, elküldtek eeg-re, de ott mondták, hogy az eredményre kb. 6-7 hetet kell várni (szánalmas). Utána megint a neurológiára, ott megint 3-4 hét a várakozási idő...


2020. okt. 11. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ez csak egy tipp, ami lehet teljesen valoszinutlen, de nem voltal Covid-os? Annak is lehetnek ilyen utohatasai.


Hogy all most a kivizsgalas? Visszamesz a neurologiara? Masik szakvelemeny?

2020. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem voltam. Semmi ilyen tünet nem volt és most sincs :D

Már tavaly is volt olyan, hogy ilyen foltok úszkáltak a szemem előtt, az is durva fejfájással járt. Nem tudom, van-e köze a kettőnek egymáshoz :(

2020. nov. 8. 15:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a PTSD-m miatt szokott ilyen lenni, meg az aurás migrénemnél is az kicsit másabb, de sokszor indukálja a PTSD-m a migrént.
2020. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát ez elég rosszul hangzik kedves utolsó!

Lehet akkor nálam is aurás migrén lenne?

Ma is rámjött eddig úgy 4-szer, de mindjárt bőgök, olyan sz@r :((

Reggel a buszon is, éreztem, hogy mindjárt bummm lesz, pár pillanatra mintha össze akarnák nyomni a fejemet, nem láttam, nem hallottam. Borzasztó :(

2020. nov. 9. 18:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet. Mennyi idős vagy? Azt nem láttam sehol. Egy koponya ct nem ártana, TIA vagy stroke is kezdődhet azzal, hogy vonalakat látsz, lehet szemészeti, vagy más neurológiai probléma.


Az epilepsziás meg nem feltétlenül rángatózik, van egy fajta roham, az absence, ami annyiból áll, hogy a beteg elréved, néz maga elé, néhány másodpercig nem szól semmit, aztán folytatja tovább amit előtte csinált.

2020. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

35 vagyok.

Ez a vonalas dolog elmúlt nagyjából, amikor télen új szemüvegem lett. De úgy érzem, nem annyira tökéletes vele a látásom. Lehet az egésznek ez az oka? Nem hiszem :(

Próbálom hivni a neurológiát, de soha nem veszik fel. Mondjuk most a virus miatt úgyis azt mondják, hogy blablabla igy meg úgy, aztán majd áprilisra adnak időpontot :)

Tegnap nagyon sokszor rámjött ez. Még este is. Telefonáltam éppen, közben hányingerem is lett, meg ez a fura nyomás a fejemben. Nem is fejfájás, csak olyan fura. Nagyon kellett koncentrálni, de tudtam beszélni :)

2020. nov. 10. 04:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!