Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni, mitől...

Nem tudok aludni, mitől legyek álmos?

Figyelt kérdés
Olyan este 9 óta vagyok az ágyban, mert akkor már éreztem, hogy zuhanok de semmi. Hiába éreztem álmosnak magam azóta se tudok elaludni. A szemem fárad, de semmi. Még nem volt ilyen. 23 vagyok. Mostanában kusza az alvás időm de ez csak nem ok erre. Konkrétan ég a szemem a fáradtságtól de csak forgolódok.

2020. okt. 12. 00:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat, én sem tudok .... és reggel 5kor kelek :)
2020. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az működhet, ha az este folyamán bármikor iszol némi tejet. Nem kell sok, mert drága; de szóval valamennyi szerintem mehet. Én asszem olyankor szoktam álmosabb lenni, ha iszom a vacsora után valamikor tejet. Meg amúgy, ha esetleg pl az agyalástól nem tudsz aludni, akkor próbáld meg kiüríteni az elméd, de még arra se koncentrálj, hogy nem akarsz gondolni semmire;hanem full teljesen ne legyenek gondolataid a fejedben akkor; és akkor 2 perc alatt így álomba tudod meditálni magad. Ha nem gondolsz semmire, ha kiüríted az elméd.
2020. okt. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne igyál sok tejet me drága... hihihi huhuhu háháhá nyihaha
2020. okt. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hogyan lehet az agyamat kiüriteni ?
2020. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, elkezded, hogy nem gondolsz semmire; de még arra se, hogy ne gondolj semmire. Kezdd el próbálni, és akkor működni fog, majd meglátod. :)
2020. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*de nem ér csak "alibiből", hogy csak úgy csinálsz, "mintha", hogy tehát, csak azt mondod, hogy próbálod, de aztán nem is próbálod igazán:D Tényleg figyelj arra ilyenkor, hogy ne legyen gondolatod. :) Működik, komolyan mondom. :)
2020. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el egy unalmas regi filmet

Nekem egy idobe ez segitett es el is aludtam:D

2020. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ettől:

Abbahagyod a telefonozást, elalvás előtt könyvet olvasol.

Lefekvés előtt iszol egy pohár meleg tejet.

Az ágyban nem kezdesz el agyalni a következő napon. Kiüríted a gondolataidat ahogy fentebb a polgártársak írták. A legegyszerűbb talán ha elkezdesz koncentrálni a légzésedre vagy a szívdobogásodra figyelsz.

2020. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A könyv az a magyar adójogszabályok legyen!
2020. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. reggel keljél korán

2. este 6 után ne kajálj, különösen ne cukros vagy koffeines dolgokat

3. lefekvés előtt ne fürödj forró vízben, inkább zuhanyozz, és korábban

4. húzd be a függönyt

5. a telefont ne az éjjeliszekrényen tartsd, hanem húzd le és vidd ki egy másik szobába

6. maszturbálj

2020. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!