Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mar szedulok bele olyan almos...

Mar szedulok bele olyan almos vagyok megsem tudok aludni valami tipp mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Par hete mar hogy nem tudok aludni annyira almos vagyok sokszor hogy szedulok olyan erzesem van de nem tudok elaludni olyan nyugtallanak erzem magam kesztetest erzek hogy mozgassam kezem labam ha sikerul is elbobiskolnom par pillanat mulva felriadok es ilyenkor a szivem is ugy kalapal nem tudom magam kipihenni.Igaz hogy sokat agyalok es panikolos folyton szresszes fajta vagyok de eddig az alvassal nem voltak ilyen gondok.aludtam igaz nem a legjobban de nem voltam ilyen faradt.tudtok valami tippeket praktikakat ami segitene elorre is koszonom 25L

2020. júl. 29. 05:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Most is lefekudtem es csak a szivdobogasomat erzem es hogy nagyon almos vagyok de ahogy aludnek el felriadok mintha a testemben az izmok randulnanak annyira rossz mit csinaljak?
2020. júl. 29. 22:03
 2/2 anonim válasza:
Az éjszaka én sem tudtam aludni rendesen. Bevettem két cirkulina tablettát, és utána sikerült elaludni. Sajnos az időjárás is befolyásolhatja az alvást. Nem szabad agyalni, ha úgy érzed, hogy nem megy az alvás, vegyél egy könyvet , és olvass! Ne idegeskedj, mert attól még jobban kimegy az álom a szemedből!
2020. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!