Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul lenni ha nem alszok...

Rosszul lenni ha nem alszok jól vagy eleget? Más is van így?

Figyelt kérdés

Ha rosszul alszok, másnap nagyon rosszul érzem magam. Ha nem alszok legalább 8-9 órát, és mellette még nem is jól, akkor már az ébredéskor olyan mintha agyon lennék ütve. Se étvágyam, se kedvem és erőm bármihez, ingerült vagyok és a reflexeim is olyanok mint egy darab fáé. A legdurvább tünet ezek mellé a szédülés, mintha remegnék az idegeim, a zajok is zavarnak. Végső esetben szokott az lenni hogy vastagnak érzem az ujjaim, furcsa lesz az érzékelés ahogy nyomogatom őket. Semmi kedvem élni, idegesít minden, és az is hogy sokszor felébredtem az éjjel, mert nem tudok ellazulni.


Most vasárnap pl. pihentem, de mégis közepesen rosszul aludtam, ehhez hasonlóan éreztem magam ma is. Nem túl nagy a teherbírásom mostanában. De amikor meg egy hónapig nyáron minden nap 20-25 km-t túráztam, hiába nem voltam jól idegileg akkor sem, mégsem készültem ki ennyire egyszeri rossz alvástól. 26/F


2020. okt. 19. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kialvatlanság.
2020. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Régebben nem voltak ennyire durva tünetei, van hogy sírhatnékom is támad de nem tudok.
2020. okt. 19. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. Én most baba mellett alszok nagyon rosszul. Van hohy délután már muszáj lefeküdnöm mert annyira rosszul vagyok, hogy majdnem hiányok. Szédülök, fáj mindenem, alig tudok mozogni.
2020. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hányok * bocs auto.korrekt.
2020. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az alvásmegszakítás, folyamatos felkelés sajnos olykor rosszabb, mintha egyáltalán nem aludnál. Vannak olyan altatók, amelyek az alvás minőségét, hosszát javítják, érdemes lenne valami ilyet feliratnod, azonban nem jó ezeket hosszú ideig használni.
2020. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ilyeneket szedni. Be van csípődve a hátam a lapockámnál időközönként, most két hete változóan, de megint. Múlt hétem vettem be egy cataflamot meg egy 0,5-ös rivotrilt egyszerre mert már annyira ki voltam. Semmi bódulás, ki se ütött, csak úgy éreztem magam mint ahogy normálisan kellene, jól is aludtam, de két napra rá már rossz volt minden. Szomorú hogy ilyen szaroktól jobban lennék, de nem akarok rászokni.
2020. okt. 19. 22:25
 7/15 anonim ***** válasza:
A Cataflam fájdalomcsillapító, a rivotril pedig szorongásoldó, nyugtató. Nem jó ötlet alvásra használni, hisz altatóként nem funkcionál, ronthat is az alvás minőségén.
2020. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából a hátfájdalmam csak rontott az idegi állapotomon, aminek a kialakulásában meg a szorongás is szerepet játszhat. Szóval ezekkel nem lőttem mellé, csak nem ez a megoldás.
2020. okt. 19. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:
De mi a szorongásod oka?
2020. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek élek, egyedül érzem magam, de egyedül is vagyok. Igazából ezen kívül mindenem megvan, senki sem utál, nem bánt. Az unalomtól őrülök meg hogy egyre jobban nehezemre esik minden, mert csak ismétlődik amit csinálok.
2020. okt. 19. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!