Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul lenni ha nem alszok...

Rosszul lenni ha nem alszok jól vagy eleget? Más is van így?

Figyelt kérdés

Ha rosszul alszok, másnap nagyon rosszul érzem magam. Ha nem alszok legalább 8-9 órát, és mellette még nem is jól, akkor már az ébredéskor olyan mintha agyon lennék ütve. Se étvágyam, se kedvem és erőm bármihez, ingerült vagyok és a reflexeim is olyanok mint egy darab fáé. A legdurvább tünet ezek mellé a szédülés, mintha remegnék az idegeim, a zajok is zavarnak. Végső esetben szokott az lenni hogy vastagnak érzem az ujjaim, furcsa lesz az érzékelés ahogy nyomogatom őket. Semmi kedvem élni, idegesít minden, és az is hogy sokszor felébredtem az éjjel, mert nem tudok ellazulni.


Most vasárnap pl. pihentem, de mégis közepesen rosszul aludtam, ehhez hasonlóan éreztem magam ma is. Nem túl nagy a teherbírásom mostanában. De amikor meg egy hónapig nyáron minden nap 20-25 km-t túráztam, hiába nem voltam jól idegileg akkor sem, mégsem készültem ki ennyire egyszeri rossz alvástól. 26/F


2020. okt. 19. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek alapján pszichológusra van szükséged.
2020. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már majdnem 2 éve voltam, 2 alkalom után megmondta hogy egy értelmes emberre van szükségem akivel megértjük egymást. Próbáltam nem a 4 fal között ülni, de nem történt semmi.
2020. okt. 19. 22:59
 13/15 anonim ***** válasza:
2 év alatt sokat változhattál. Próbálkozz egy másik pszichológusnál.
2020. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos változtam, sokkal negatívabban látok mindent, mert ezt adja a tapasztalat. Ami fontos lenne, az emberi kapcsolatok, de senki nem ér rá soha semmire, amit megbeszéltünk azt sem vehetem biztosra. Sajnos kezdek én is ilyenné válni, leszarom ha valamihez nincs kedvem, hiába ígértem meg. Azt érem el ezzel hogy még szarul is érzem miatta magam utána. Jóéjt.
2020. okt. 19. 23:07
 15/15 A kérdező kommentje:
Megint olyan hülyeségeket álmodtam... Mindig veszekedek álmomban, vagy valami hülyeség történik, persze ilyenkor nem jövök rá hogy ez csak álom, hanem felkelek nyugtalanul és csak akkor.
2020. okt. 20. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!