Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha munka közben belázasodnál...

Ha munka közben belázasodnál azonnal hazamennél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hazazavarnának.
2020. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nyilván ebben benne van, hogy olyan a munkahelyem, ahol emiatt nem dobnának ki. Tudják, hogy nekik is az az érdekük, hogy ne fertőzzek végig mindenkit.
2020. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hazamennék ha lehetne, de nem lehet. Mivel egyedül vagyok osztályon, nem lehet otthagyni.
2020. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kötelező lenne hazamenni. Ha elfedném lázcsillapítóval, még fegyelmit is kapnék. Pont a napokban történt az egyik kollégával, lázasan ébredt, belázcsillapítózta magát, és bejött dolgozni. Aztán kiderült, hogy pozitív, nyolc másik kolléga is karanténba került, így most nagyon beszigorítottak.
2020. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha rosszul is lennék annyira hogy szenvednék tőle. Akkor magam miatt hazamennék. Amúgy nem. Itt nem kötelező az ilyesmi mások is bejárnak betegen, és mivel rajtam és 1 kolléganőmön kívül senki nem hord maszkot hiába kötelező nem igazán érdekelne kit fertőzök meg. Tegnap pl fájt a fejem meg hőemelkedésem volt és a torkom is kapart. Nem menetem haza. Csak az említett kolléganőmnek szóltam, hogy ma kerüljük egymást mert ez van. Amúgy mára elúlt szóval felesleges is lett volna ezért hazamenni.
2020. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkabb vegigfertoznem az egesz munkahelyem es azok hozzatartozoit, kontaktjait?
2020. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!