Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek az alábbi tünetek?

Mitől lehetnek az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
Lassan már két hete hogy nem érzem magamat túl jó passzban. Az egész először fejfájással kezdődött ami volt amikor javult, de most ismét jelen van, emellett időnként kissé olyan érzéseim vannak mintha hányingerem lenne, illetve levert lennék meg a közérzetem sem valami jó. A fejfájás nálam pedig inkább ilyen enyhe nyomójelleget produkál a fejem különböző részein.

2020. okt. 29. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg frontérzékeny? Én az vagyok, nekemis gyakran fáj a fejem bár hányingerem nemigen van.
2020. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Front hatás? Mostanában eléggé ingadozik az időjárás
2020. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet... Súlyosabb betegségek gyanúja (daganat, agyhártyagyulladás) mennyire valószínű?
2020. okt. 29. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy az.

Egy kis fejfájástol nem kell azonnal daganatra gondolni, akkor lenne más tünet is. Persze nem vagyok orvos, ezért ha úgy gondolod menj el vizsgálatra.

2020. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi a valószínűsége mint bármi másnak. Ha ennyire rettegsz miért nem mész el orvoshoz? Akkor még talán időben észreveszik ha valami komoly bajod van.
2020. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha hányás, epilepszia, ájulás, eszméletvesztés meg ilyenek eddig még nem voltak, akkor ki lehet zárni a súlyosabb betegségeket?
2020. okt. 29. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne a májat tisztítani többször, erről sokat lehet olvasni a neten, illetve a legbiztosabb mindig a sokszoros pár napos erős diétázás. Fontos lenne bázis élelmiszereket (kenyér, tejtermékek, hús, stb.) Termelői piacokon venni, ha falura kell menni ezért, akkor is, ugyanúgy a zöldségeket, gyümölcsöket is. Jó lenne csökkenteni a kávét, energiaitalokat, dohányzást.

Ha nem tudod, hogy miért írtam ezeket, el lehet menni ultrahangra belgyógyászatra.

2020. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!