Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek premens tünetek?

Lehetnek ezek premens tünetek?

Figyelt kérdés

Fájnak a mellbimbóim, duzzadtak a kisajkaim (nincs fertőzés, nem fáj, nem viszket, nincs fura folyás, olyan, mintha egyszerűen több vér lenne ott), fájdogál a hasam és a derekam. Nem gondolnám, hogy terhes vagyok, egyrészt, mert szerintem csak mostanában lehetett peteérésem (múlt hét második fele kb, de tutira nem tudom), másrészt, megszakítással védekezünk, a termékeny napokat kihagytuk, szándékosan. Most (3 hete) hagytam abba a fogamzásgátlót, mert babát szeretnénk, de áprilistól próbálkoznánk csak, addig tisztulnék, mert 2,5 éve született a lányom, azóta nem volt normál ciklusom, végig szedtem fogamzásgátlót, először szoptatósat, aztán az utóbbi fél évben már rendeset.

Régen, a terhességem előtt, volt majdnem egy évem bogyó nélkül, de nem éreztem különösebb premens tüneteket magamon sosem. Ezek lehetnek azok?

(tudom, hogy nem teljesen teherbeesés téma, max. kicsit van köze hozzá, de asszem ebben a kategóriában értenek ehhez legtöbben).


2018. febr. 20. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!