Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 37,5°C hőemelkedés az elmúlt...

37,5°C hőemelkedés az elmúlt 24 órában adhat aggodalomra okot?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon rosszul éreztem magam, (hidegrázás, ízületi fájdalmak, fejfájás) most már jobban vagyok, de a testhőm nem akar csökkenni.
2020. nov. 3. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan szinten adhat aggodalomra okot, hogy biztosan elkaptál valamit. Estére szinte mindenkinél feljebb megy a láz, olyankor jelentkeznek az ízületi fájdalmak is.

Hívd fel a háziorvost, küldjenek ki teszt kocsit, kérj gyógyszert, azt család vagy barátok is kiválthatják, elviszik neked.

De nyugi, egyrészt a korona azért messze nem annyira halálos szerencsére, illetve sima influenza, vagy bakteriális fertőzés is okozhat ilyet, mint ahogy korábban is. Nekem is ilyen hőemelkedésem volt 2 napig, a teszt valamikor talán érkezik, addig karanténban vagyok.

Addig is igyál te is sok folyadékot, egyél levest. Lázat max estére csillapíts, ha nehezen alszol tőle, de 38 alatt igazából nem szükséges.

2020. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még azért nem a világvége. :) Az biztos, hogy valamit elkaptál, szóval hívd fel az orvosod, addig meg amíg nem éred el láz és fájdalomcsillapító illetve masszív vitaminozás.
2020. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Kimerültség hatására is felmehet ennyit.
2020. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!