Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden tünet egyezik, ami a...

Minden tünet egyezik, ami a infarktusnál jelentkezik. 21 éves lánynál erre mekkora az esely?

Figyelt kérdés

Napok óta fáj a hátam, ha nagy levegőt veszek, fáradt és gyenge vagyok, a legkisebb aprosagban is elfaradok. Tegnap egy kis lepcsozestol is kifulladtam. Legszomjam van, de ilyen néha elő szokott fordulni szorongás miatt. Most meg elkezdett fájni az allkapcsom, nem folyamatosan csak néha így belenyilall, meg a bal karom. Panikbeteg vagyok, mostanában sokat is stresszelek és az eletmodomban is komoly változások vannak, ennek tudtam be pl a fáradságot. De most nagyon meg vagyok ijedve. Volt már pszichésen sokféle tünetem,de ilyet még nem tapasztaltam.

Mennyi a reális esélye ezek alapján egy infarktusnak?


2020. nov. 6. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
HA ez infarktus lenne, akkor nem itt írogatnál, hanem legalábbis kórházban lennél már!
2020. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vannak akik lábon hordják ki... Vagy olyanról is hallottam, hogy szinte tünetmentesen.

Egyébként 2 hete volt EKG vizsgálatom, üzemorvosnal voltam és ott csináltak. Ott minden negatív volt. Az már akkor mutatott volna valamit, ami miatt esély lehet az infarktusra vagy csak magánál az infarktusnal mutat eltérést?

2020. nov. 6. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy covidos?
2020. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

21 éves lánynál az infarktus esélye 0,1%

A pánikbetegség esélye 99,9%

2020. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy infarktusnak nem az a jellegzetessége, hogy "napok óta" tart.

Különösen nem egy 21 éves lánynál.

2020. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pánik.
2020. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!