Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen beteges?...

Miért vagyok ilyen beteges? Ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Kérlek pofozzatok helyre vagy írjátok, hogy nem vagyok normális, mert szerintem túlságosan sajnáltatom magam és azt hiszem csak nekem ilyen rossz! Ilyenkor mindig elborul az agyam


Nyakamon a szóbeli, orvosira készülök, nem tudok rá koncentrálni, anyukám rákos és nem akarják megműteni, nagymamám szívbeteg lett, idegeskedik anyukám miatt. Nem tudjuk eladni a lakást, valószínűleg a covid miatt, de már lefoglaltunk egy másik házat, 1 hónap és bukhatjuk a pénzt, ezért is idegeskedünk, főleg nagyim, mert ő fizette. Apummal végre stabilizálódott a kapcsolat, de mindig a pénz miatt volt zűrös, erre anyum kéri hogy kérjek tőle kölcsön, mindig csak az ő pénzén lovagol, de rámehet így megint a kapcsolatom. A kutyánk májbeteg lett, rengeteg a kiadás. Tiszta ideg vagyok, közben nem is lenne jogom, mert biztos másnak rosszabb, de kinek milyen? Hadd ne magamat sajnáljam már jogtalanul :'(



2020. nov. 9. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
úgy érzem mindjárt felrobbanok jelenleg, és azt kell lesnem anyum mikor megy ki az erkélyre, nagyim mikor kap infarktust, elnézést kérek a nyavalygásomért!
2020. nov. 9. 20:16
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
A stressz betegsèget szûl ugy vigyázz! Mert, ha tartós feszûltsègben èlûnk, számolnunk kell azzal, hogy idôvel emiatt fizikai tûneteik lesznek. Mert a fel nem dolgozott ès le nem vezetett feszûltség nem múlik el magától. Megbetegiti a testet ès a lelket is!valószinû, hogy a Családi problémák nyomasztó hatással birnak rád! Muszáj lenne, hogy gyôgynôvènyes gyógyszereket szedjèl, ilyen pèldául: Valeriána, vagy hârom gyógynôvèny kombiációját tartalmazó Sedacur forte nappal nyugtató hatással bir, oldja a feszûltsègedetmig meg este segit az elalvásban.
2020. dec. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2-es

Köszönöm a válaszodat! :) Iszogattam citromfűteát, az segített a mindennapos gyomorgörcsömre és idegességemre. Nagyjából megoldódott a helyzet, anyumat végre megműtötték, de el kellett tőle mennem, mert elüldözött otthonról (21 vagyok, szóval semmi gyámügy), nagyim szerencsére befogadott, és örül, hogy nem él egyedül. Megteszek neki mindent, hogy ne legyek nyűg a nyakán, fizetésemből is adok neki. Persze a foglalót azt buktuk, mert apum nem adott pénz, ezért is dühös rám anyum.

2020. dec. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!