Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 37.1 hőemelkedés lehet covid?...

37.1 hőemelkedés lehet covid? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A torkom kapar, de az már nagy rég óta (mandulaműtétre kell majd mennem jövőre). Most néztem a lázam 37.1
2020. nov. 16. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így nem tudom megmondani, csináltass PCR tesztet majd utána emondod.
2020. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most lement 36.9-re. Eléggé parázok ettől a vírustól. Remélem reggel nem lesz magasabb. Jó, tudom szánalmasnak tartotok. Annak is érzem magam jelenleg...
2020. nov. 16. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
37.1? Valakinél ez teljesen normális. A hőemelkedés 37.5-től van. Azért kapar a torkod, mert be van gyulladva a mandulád. Gondolom ezért lesz műtét.
2020. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ciklusfüggő is..meleg lakás, plusz felhergeled magad..én is ezt csináltam egyik nap, amikor kiderült, hogy a kolléganőm férje covidos..:D de nyugi..ez még semmi.
2020. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia Igen lehet sőt a korona egyik jellemzőre hogy lázasnak érzed magad és közbe meg nem vagy az. én is így jártam azt hittem hogy van vagy 40 fokos lázam olyan rosszul voltam, megmértem és 36.8 volt, először azt hittem hogy rossza lázmérő de egy másik lázmérővel is megmértem ami szintén ennyit mutatott. Aztán kiderült hogy a koronavírus ez egy jellemző tünete.
2020. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz!

Nekem ma rendelte el a háziorvos a tesztet, itthonra. Eddig nem jöttek, nem hívtak. Lázam csak 2x volt, hátam fáj, mellkasom meg a fejem.

Kérdeztem a gyerek menjen suliba, párom dolgozni? Persze, mehetnek mert nincs tünetük.

Hát én meg itthon várakozok.

Ha felhívod a háziorvosod, elrendelheti a tesztet. Ennyiből senki meg nem tudná mondani, hogy az vagy-e.

Én egyedül attól félek, kórházba ne kerüljek. Inkább megpusztulok itthon, de kórházba ne kerüljek.

Gyógyulást.

2020. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem múlt heten fájt a torkom 2 napig annyira, hogy nyelni alig bírtam. Lázam nem tudom volt e, fejem is nagyon fájt. Most van influenza szezon, nem minden korona.
2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!