Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódjak vagy se?

Aggódjak vagy se?

Figyelt kérdés
Már 3. napja erős migrénem van, szédüléssel, szemfájdalommal, fülzúgással, látás zavarral. Egyébként is migrénes vagyok időváltozáskor,(most meg ugye erős lehülés van) megszoktam. Most viszont ma reggel 37.2 a hőm, de a kezeim lábaim nyirkosak, és hideg verítékem van. Mi lehet ez?
2020. nov. 22. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen vírus fertôzés lehet, de nem biztos hogy korona! Figyeld milyen tüneteid lesznek még. Szedjél C.és d.vitamint. Jobbulást kívánok.
2020. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos kiskorom óta migrénes vagyok. Frontok előtt van hogy 5 nap folyamatos migrén. A 37.2 el is múlt, de a migrén megvan még.
2020. nov. 22. 10:03
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia, - most már 2 fèlre Virusunk van, a régi Grippe és az uj Korona Virus. Nem teljesen egyforma Viszont a szindróma! Igaz mind a kettônèl lehet lázad.szédeleghetsz is.viszont az uj Korona Virusnál fôleg iz és szag elvesztés kôvetkezik be. Nagymèrvû fáradság uralja a testet. Teljes ètvágytalanság! Na Meg Sok esetben rá megy a Tûdôre! Ami rèvèn nehèz lègzés kôvetkezik be. Mindenesetre, ha rosszabbodna az állapotod akkor hivd fel a Kôrzeti orvost! Minden jót!
2020. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a koránára gondoltam, mert nekem megszokott dolog a több napos migrén látás zavaros, szédülős amikor front van. Általában kialszom, és fokozatosan enyhül. Most meg nem. Mondjuk minusz fokok vannak. Ilyenkor az egész arcizmom, a tarkóm, a vállaim feszülnek, a szemhéjaim is. Meg ugye hányinger. Csak eddig még nem volt 37.2 migrén alatt, de az el is múlt, a migrén meg maradt.
2020. nov. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!