Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájások! Ti milyen fajta...

Fejfájások! Ti milyen fajta típusban szenvedtek és milyen tünetek szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy felvátva szokott lenni nektek tenzios, illetve migrénes fájdalom?

2020. nov. 22. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak egy ponton fáj ávtizedek óta, homlok jobb oldalán, hol erősebb hol gyengébb, van hogy pár napra teljesen tünet mentes.
2020. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

99%-ban migrénem szokott lenni.

Féloldali fejfájás. Változó, hogy mennyire erős. Hányinger kíséri. Évi 1-2 alkalommal erős annyira, hogy hányok is tőle. Akkor általában 6-8 órán keresztül intenzíven fáj. De ez utóbbi tényleg ritka. Mindig tartok magamnál fájdalomcsillapítót, ha nem otthon törne rám. Általában nem tudom a kiváltó okát. Mivel bevezető aurát bem tapasztalok, illetve sokszor reggel felebredve fáj a fejem, megelőzni nem nagyon tudom.

2020. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Általában a fejem jobb oldalán szoktam érezni a fájdalmat már évek óta. Sokszor émelygek is tőle, de hányás nem fordult még elő soha. A vőlegényemnek a homlokánál jelentkezik a fájdalom és van, amikor hányás is kíséri sajnos.
2020. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A szemem mögötti zsibbadással kezdődik, ill. még a nyakamat szoktam kissé merevnek érezni, aztán a homlokomban terjed szét a halánték táján. Nem féloldalas és nem is hasító, hanem tompa fejfájás, általában hányingerrel karöltve. Mindig így fáj, havonta-kéthavonta egyszer, miután megváltoztattam az étrendemet és elhagytam belőle a könnyen felszívódó szénhidrátokat. Azelőtt havonta 2-3× fájt.
2020. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem fájt.
2020. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
#5 32 éves koromig én is elmondhattam ezt magamról. Aztán egyszer fájt, fél év múlva megint fájt egyszer. Majd negyed év múlva. Majd következő hónapban. És szépen besűrűsödött egy-két hetes gyakoriságra. (#4 voltam)
2020. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont már 49 vagyok és F.
2020. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cinie valt be, elottem rendszeresen hanytam tole, erdemes kivizsgaltatni neurologusnal
2020. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣

Azert kivancsi lennek a 81%-os lepontozonak mi az ami nem tetszik?! Az hogy másnak faj a feje?🤣🤣🤣

Barom.

2022. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!