Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden este annyit gondolkozok...

Minden este annyit gondolkozok hogy nem tudok aludni (mindezt kb. akkaraton kívül, enyhe befolyással). Tudnátok segíteni hogy ne gondoljak túl dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már egy éve nagyon jóban vagyunk(nem vagyunk együtt) és legtöbbször az jut eszembe hogy,hogyan tudnám neki elmondani hogy, mit érzek iránta(ezzel csak annyi a baj hogy, egyáltalán nem vagyok magabiztos és akárhányszor akartam neki elmondani sosem tudtam emiatt).

De ha nem róla akkor másról gondolkozok(űrkutatás,számítástechnika mindig van valami más).

Tudnátok abban segíteni hogy ne gondoljak mindent ennyire túl és ,hogy hogyan legyek magabiztosabb.


2018. márc. 20. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha leírod a dolgokat az segít. Volt egy időszak,amikor az agyam mindig túl "messzire" gondolt, egyfolytában minden butasàgon gondolkoztam,aztàn egyszerűen leírtam a gondolataimat (mindent,ami jött), és rohadt jó érzés volt,mert egyszerűen már nem volt az a késztetés,hogy rendkívűl hosszútávú, esetleg értelmetlen dolgokon,àlmokon agyaljak,hanem szépen "leàlltam" és tudtam a jelenlegi feladataimra koncentràlni.
2018. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom.. megállás nélkül jöttek a gondolatok.. aztán mikor próbáltam saját magam irányítani, mit gondoljak, igazából nem is ment.. csak pörgött az agyam, 4 órán keresztül fetrengtem az ágyban.

Valószínűleg így jött ki rajtam a stressz. Azóta munkahelyet váltottam, sportolok, és néha szedek egy kis magneB6-ot.

2018. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam segít ha leírom azért írtam ide.
2018. márc. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!