Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A maszk viselése tényleg...

A maszk viselése tényleg káros az egészségre és bele lehet halni? Hordása után nálatok is jelentkezik fejfájás?


2020. nov. 29. 03:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Ha ez így lenne,már rég meghaltam volna bajtársakkal együtt,és akár a külföldi orvos,ápolók,mentős kollégák is.. ahol sokkal rosszabb helyzet volt,akik nem csak akkor viselik egy nap a maszkot, ha elugranak a boltba kb,hanem 24 órázás van..és abból 24 órát.. ha valaki meghal,az fixen nem egy teljesen egészséges ember volt, hanem minden betegséggel már évek óta küzdő ember,akinek mindegy lett volna a maszk.. persze a média szerint a maszk miatt tört el már Jancsibának is a keze,és ezért volt másnál vérrög is,és minden más is :D a maszk...:) bűvös dolgok ezek..

Üdv: egy mentős.

2020. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
47%
#41 Arról nem is beszélve, hogy az emberi jogok mennyire csorbítva vannak, érdekesek a halálozási statisztikák is, én olyan kiugró adatokat nem láttam, sőt, az összhalozási számok még alacsonyabbak is az elmúlt évekhez képest. Ott volt pl 2017, amikor több ezren meghaltak influenzába, mégse volt lezárva az ország, nem kellett maszkot hordani, vagy mennyien halnak meg rákban. Nem megyek bele jobban, mert megint jönnek a konteózással. De örülök azért, hogy vannak még ilyen eü. dolgozók, akik valóban hivatástudatból végzik a munkájukat, s nem csak a pénz motiválja őket. Respect. 💪👍
2020. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
35%

Angliában is tüntettek a maszk ellen.

https://www.youtube.com/watch?v=Jrhi-MB_2_E&feature=emb_logo


Eü. dolgozók ha egyáltalán azok vagytok és nem pénzért hazudoztok. Miért szívatjátok saját magatokat. Kevesebb lenne a betegetek a maszk nélkül. Ja az eset után prémium jár.

Emlékszem volt olyan tűzoltó, aki direkt gyújtogatott. Mert a kivonulás plusz jutalékkal járt.

2020. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
48%

42: És azt mivel magyarázod, hogy az influenzajárványok esetén az eü. nem került az összeomlás szélére? Hogy míg idén más szakosztályokról rendelnek át orvosokat, hogy el tudják a betegeket látni, addig ilyesmi a korábbi években nem történt?


Az összhalálozási számok a lezárások miatt alacsonyabbak. A magyarországi statisztikán jól látható amúgy, hogy az a korábbi évek azonos időszakához képest többen haltak meg az után, hogy elkezdett igazán berobbanni a járvány (október vége)

2020. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
41%
Az oltási propaganda érdekében növelni kell a halottak számát.
2020. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
55%

Na, egy ilyen válasz után csodálkozol, hogy "jönnek a konteózással?" :D


A bátyám nevében kikérem magamnak a fenti mondatot. Ezzel gyakorlatilag az összes frontvonalban dolgozó orvost meggyanúsítottad egy világméretű összeesküvés vádjával. Na, kb. eddig volt értelme szóba állni veled.

2020. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
35%
Van orvos aki igazat mond, de azt kizárják a kamarából. Igen megrendült a bizalmam az orvosokkal szemben. Pénzért eladnák még az anyjukat is.
2020. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
65%
#44 az, hogy orvosból miért van hiány, azt talán nem tőlem kellene kérdezned, hanem a mostani, s az előző kormányoktól. Ugye erre nem most jöttél rá, hogy gond van az egészségüggyel?
2020. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
67%

Én egyszer összeestem és elájultam, mert vérvétel közben és után is kellett viselni, és nem kaptam levegőt. Ezelőtt sosem volt ilyen.

Munkavégzés közben is szűkíti a látóteremet.


Szóval vannak helyzetek, mikor jobban árt mint használ.

2020. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
54%

"Én egyszer összeestem és elájultam, mert vérvétel közben és után is kellett viselni, és nem kaptam levegőt. Ezelőtt sosem volt ilyen."

Vérvétel kapcsán én is ájulás közeli állapotba kerültem, pedig azelőtt sose volt ilyen! És még csak maszk se kellett hozzá: évekkel ezelőtt történt.

Vagyis egy ilyen ájulásból még messze nem következik, hogy bármi köze volt az esetednek a maszkhoz.


"Munkavégzés közben is szűkíti a látóteremet."

1. Annyira, hogy nem tudod tőle elvégezni a munkádat? Szólj a főnöködnek, hogy a többiektől távolabb dolgozhass, hogy levehesd a maszkot, amikor szükséges.

2. Lehet, hogy csak másféle maszkkal kéne próbálkoznod. Nem mindegyik egyformán zavaró. Kérdd, hogy a munkáltató biztosítsa a megfelelőt.


"Szóval vannak helyzetek, mikor jobban árt mint használ."

Mint kb. minden a világon.

2020. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!