Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az hogy az emberne...

Mitől lehet az hogy az embernek mindig máshol fáj a feje?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja van már velem az, hogy hol itt, hol ott, hol ilyen olyan intenzitással fáj a fejem. Voltam kivizsgálásokon (vérvétel, szemészet, neurológia, CT), de minden negatív lett, éppen ezért nem értem mi az oka ennek.

2020. nov. 29. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sokat stresszelsz

Fájdalomcsillapítót szedsz?

2020. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. A stressz meg az ehhez kapcsolódó dolgok lehet hogy igaz. Sajnos az utóbbi időkben elég nehezen dolgozom fel a körülöttem lévő dolgokat. (és nem csak a mostani járványt)
2020. nov. 29. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom hogy szedj Algoflexet, nekem mindig elmúlik a fájdalom ha beveszem;)
2020. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha lehajoláskor vagy felüléskor fáj a fejem, az mitől van?
2020. nov. 29. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erős migrénes vagyok. Többjavalat után áttértem algo flex/pirin/forte/rapid termékekről a kalmopirin re. Kicsit lassabban hát azonban a gyomrot kíméli.
2020. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél be több folyadékot.Tapasztalatból írom. Kezdd azzal a napodat hogy megiszol 1-2 pohár vizet.

De lehet még vérnyomás is, szóval ha van lehetőséged,mérs otthon.. és ha nem jó,menj orvoshoz.

2020. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, az elmúlt hetekben több vizsgálaton is voltam, de senki se talált semmi komolyat...
2020. nov. 30. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg komolyan írtam hogy vigyél be több folyadékot. :)

Hajláskor hol fáj? A fejtetőd?

2020. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néha érzem
2020. dec. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!