Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ismer példát arra,...

Valaki ismer példát arra, hogy egy BPD-s embernek segített az, ha valaki ott volt neki, aki szerette, és mindig próbálta is kimutatni?

Figyelt kérdés
kérlek. csak egy példát mondjatok.

2014. máj. 13. 19:26
 1/6 anonim válasza:

Aki tényleg az annak a depressziós epizódnál teljesen mindegy, azokba rúg bele, akik a környezetében maradnak. Nem elég ha szereted, nagyon figyelmesnek kell lenni, mert minden apróságba képes belekötni és képes rajta kiakadni.


De mivel ez az új divat a pszichiáterek körében, nagyon sok embert diagnosztizálnak annak, aki nem is az vagy csak éppen súrolja a "betegséget".


Úgyhogy aki nem BPD-s csak el kell neki adni a gyógyszert, annak segíthet. Mert az ember társas lény és vágyik a szeretetre, még aki nem is mutatja ki és a mai rothadó világunkban igazán ritka, hogy valakit tényleg őszintén, érdekek nélkül szeretnek.

2014. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hosszúhajú ***** válasza:

szia kérdező. itt egy példa.

Anyám mindig is a támaszom volt a BPD-ben, ha ő nem lenne, nem tudom én lennék-e még...

2014. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem kapok tőle szeretetet egyelőre, tehát nem önzőségből vagy érdekből teszem. Nem áll szándékomban beállni a sorba, és otthagyni, mint mindenki eddig.
2014. máj. 19. 01:49
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
egy borderline egyik nagy fájdalma, hogy mindenki elhagyja. ezért ha van egy aki nem, az egy örökös ellenpélda lehet neki, egy kapaszkodó, ami cáfolja az elméletét - sokat számít. de tudom h nehéz velünk. kérdezhetsz ha gondolod...
2014. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hosszúhajú, megengeded, hogy privátot írjak neked?
2014. máj. 20. 01:03
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
persze :)
2014. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!