Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem a pelenkát. Ezért...

Szeretem a pelenkát. Ezért néha örülök, néha pedig depressziós vagyok és rossz embernek érzem magamat. Ez miért van? És mit lehetne tenni ez ellen? Hogy ne mindig arra gondoljak, hogy milyen jó lenne pelenkában lenni.

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél egy csomag pelenkát, pelenkázd be magad, és legyél boldog. Majd jön a nyár, azt bepállik a segged, és nem fogsz neki annyira örülni. Szép napot!
2019. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn Is így vagyok. Beszélünk privátba?
2019. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutass,olvass! Olvass nagyon sokat. Keresd a választ,mi az a pelenka fetish. Miért van,miért történik pont veled,stb.


Engem is nagyon zavart a pelenka "tisztább" napjaimon. Kb.tudom mit élsz átt. Erre gyógymód nincs,de magyarázat van. Ha megérted,könnyebben elfogadod.

2019. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!