Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek az ellen, hogy ne...

Mit tehetek az ellen, hogy ne legyen alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Egy olyan gyógyszert kell szednem, ami picit mintha levinné. És nekem alapból elég alacsony. Most 90-es vérnyomásokat mértem. Guggoljak ilyenkor párat, az felviszi?

2020. dec. 3. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igyal kavet.
2020. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Baszd föl magad. Anyukámnak mindig felviszi a vérnyomását.
2020. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Kávé. Én is leginkább a vérnyomásom miatt szoktam rá.
2020. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

A 90-es érték a felső, vagy az alsó értékre vonatkozik. Mivel az alacsonyra panaszkodsz, akkor ez felsőnek bizony nagyon alacsony. Mennyi az alsó? Szerintem 60 körül lehet. Szólj az orvosnak, vagy kúráld magad:

[link]

2020. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Igyál többet és teázz, a fekete vagy a ginseng tea jó erre, és ha magnéziumot szedsz mellé az is használ.
2020. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezt a tetves gyógyszert este kell bevenni. Szóval akkor nem tudok kávét inni, mert akkor meg nem alszom....

90 a felső érték...

A guggolás nem jó?

2020. dec. 3. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Az csak egy minimálisan viszi fel a vérnyomást.
2020. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam úgy, hogy 90/58 volt, a pulzusom meg 42-48 percenként. Kardiológus írt orvosságot vényre és ajánlotta a szabadon kapható MAGNEROT-ot. Én a 200 db-os tablettát veszem, naponta 3x, étkezéskor, vagy előtte, SZÉJJEL RÁGVA, kevés vízzel lenyelni. Ez a két tabletta használt, de orvosi ellenőrzés alatt vagyok. Menj Te is orvoshoz.
2020. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Medvecukor jó rá, főleg ha sós. Nálam mindig van, mert nagyon nagyon alacsony a vérnyomásom. Jó még a nátriumos szénsavas ásványvíz, illetve a mozgás. Viszont csak úgy, mint a kávé ezek is megzavarhatják az alvást. Bizonyos esti gyógyszerek leviszik a vérnyomást, hogy könnyebb legyen elaludni. Szóval ha felnyomod, akkor olyan hatása lehet, mint a kávénak. Inkább beszélj az orvosoddal, lehet, hogy érdemes lenne gyógyszert váltani.
2020. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél fel egy hatalmas hitelt, gyenge fizetés mellett. Hosszú hónapokra rendbe teszi.
2020. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!