Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz okozta hasmenés...

Stressz okozta hasmenés lehetséges?

Figyelt kérdés

Mostanában jobbak stresszelek mind munka, mind magánélet terén és sajnos az a helyzet állt elő, hogy napok óta gondolom én a stressz hatására megy a hasam. Ma konkrétan kétszer kellett elrohannom munkában a mosdóba, először rögtön érkezés után, másodszor pedig a délután folyamán. Éppen csak hogy odaértem a wc-re. Szóval teljességgel tanácstalan vagyok mert mikor otthon vagyok nincs semmi bajom, csak munkában jön rám a puffadás, hasmenés. Érzékeny se vagyok semmire, a székelési inger egyébként általában délelőtt szokott rámjönni, de sosem hasmenés formájában.


Csak hogy jobban értsétek, a magánéleti részt tekintve hullámvölgyben van a kapcsolatom a családommal, volt egy kis nézeteltérés közöttünk amit még nem sikerült rendezni teljesen. Munka terén pedig ez az első munkahelyem és szeretnék nagyon megfelelni mivel ha eltanácsolnának nagyon nehéz lenne munkát találnom, nem tudok egyelőre efféle veszélyről de hát ebben a helyzetben ugye ki tudja... Barátommal élek együtt albérletben, ugyebár azt se ártana ha nem neki kéne mindent fizetnie... Nem is várnám el...


Nem vagyok az az idegeskedős fajta amúgy, szóval ezért is fura ez a dolog, anno gimiben meg egyetemen sosem stresszeltem rá semmi vizsgára, sőt inkább tettem rá magasról...


Mit gondoltok? Tudtok erre bevált praktikát?


23/N



2020. dec. 17. 22:35
 1/2 anonim válasza:

Magne b6 stresszre.

En is azt szedem szintúgy munka miatt viszont én azért mert 3 hete veszítettem el.

Mi a baj a kapcsolatoddal?

Mit dolgozol?

23/N

2020. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kapcsolatommal semmi, családi probléma van csak, kiscit összevesztem anyummal.


Irodai asszisztens vagyok.

2020. dec. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!