Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz okozta gyomorfájás...

A stressz okozta gyomorfájás és hasmenés valahogy megszüntethető?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött. Elküldtem rengeteg helyre az önéletrajzom, de még interjúra se hívtak be sehova. Hónapok óta munkanélküli vagyok, egyre nehezebben bírom. Folyamatosan ideges vagyok. Egy hete borzasztóan fáj a gyomrom, és rendszeresen hasmenésem van. Semmilyen fájdalomcsillapító nem segít. Tudom, valahogy meg kéne nyugodnom, de nem nagyon megy. Kezdek beleőrülni ebbe.

Valahogy megszüntethető legalább a gyomorfájás? Valami házi praktika vagy gyógynövény van erre?

Köszönöm!!

N



2018. júl. 19. 09:42
 1/5 anonim válasza:
Próbálj meg valami olyasmire gondolni ami örömmel tölt el vagy valami pozitív dolog a múltból.Ha ez sikerül akkor majd elfog egy nyugtató érzés, amitől még kéne hogy szűnjön a gyomorrángás. Ez mind stressz alapon van, legyél mindig nyugodt.
2018. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nehéz már nyugodtnak lenni sajnos. Félek, hogy fogyni is fogok. Pedig nagy nehezen végre tudtam hízni egy-két kilót.

Köszi a tippeket!

2018. júl. 19. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A stressz, az belülről jön! Nem az a bibi, hogy nem hívnak be interjúra, hanem az, ahogy TE EZT KEZELED! Áljj hozzá másképpen. Fordítsd meg a kártyalapokat.Mondd el minden nap magadnak, hogy "nemsokára megérkezik az az állás amire vágyom". Az idegeskedés, pánikolás NEM SEGÍT, nem old meg semmit. Előrébb vagy azzal, hogy fáj a gyomrod és megy a hasad? Csak a magad ellensége vagy. Igyál CITROMFŰ gyógynövény teát, minden bio, herbáriába kapható. Menj sétálni, ne ülj otthon egész nap és böngészd a netet. Figyelj oda a táplálkozásodra is. Ne egyél szemetet, cukrot, fehérlisztet, kólát stb.

Tudd, hogy semmi sem történik véletlenül és a TE munkahelyed el fog érkezni. NYUGIIIII!

2018. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy belülről jön a stressz, és addig nem fog megszűnni, míg nem találok megoldást a problémámra. És elég nagy bibi az hogy nincs munkám. Fogytán a pénzem, nem haladok sehova ìgy. Ez nem élet ... Komolyan nèha élni sincs már kedvem :(

Igen az is jellemző, hogy itthon ülök és non stop az új hirdetéseket vadászom,illetve szégyellem a munkanélküliséget az ismerőseim előtt, így már találkozni sincs kedvem senkivel.

Köszi a tanácsot! Az általad írt teát meg fogom venni hétfőn!

2018. júl. 21. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hagyd a munkakeresest csak egy hetre. Menj le videkre rokonokhoz vagy barhova utazz el par napra. Ne ragodj rajta, minden okkal tortenik! Jobb azota a helyzet?
2018. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!