Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvételre érdemes elmenni,...

Vérvételre érdemes elmenni, hogy mérgezésem van-e?

Figyelt kérdés
November elején széttört a higanyos hőmérő itthon a szobámban. Fel lett seperve, ami fel lehetett, meg át lett porszívózva (amiről utólag azt olvastam, hogy nem szabad, bár nem értem, hogy porzsákos porszívóval miért nem szabad). Azonkívül, hogy naponta van szellőztetve, mást nem tudtam/tudok csinálni. Mostanra vándorló fájdalmaim vannak a végtagjaimban. Talán az izmaimban érzem, bár néha az ízületekre gyanakszom. Tudom, hogy sok egyéb mástól is lehet ilyen tünet, akár a szorongás, stressz (mindkettőből van elég az életemben), lehet, hogy véletlen egybeesés, de én a higanymérgezésre gyanakszom. Más tüneteim idáig nincs.

2020. dec. 24. 15:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Plusz fizikai munkát végzek, attól is lehet, bár még csak 28 vagyok.
2020. dec. 24. 15:03
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételre a házi orvos ad beutalót,melyre ráírja mi a vérvétel tárgya. Magán rendelők is vannak,ahol vért is vesznek,de költségét neked kell állni.
2020. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de akkor érdemes elmenni. Majd elmegyek január elején.
2020. dec. 24. 15:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy mérgezésem van, egyre jobban arra gyanakszom. Istók b@szná meg.
2020. dec. 24. 15:11
 5/21 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Biztos hogy higanyos hőmérő volt?

Már régóta nem higanyt használnak a hőmérőkben, csak az igazán régi darabokban van higany.

2020. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekünk az van, mert az a legpontosabb, csak ugye veszélyes. Meg is lett az eredménye. Érzem, hogy az izmom is sorvad el, talán azért is fáj.
2020. dec. 24. 15:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Már megmurdeltál volna .
2020. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Nem így működik. Mérgezés mértékétől függően lesz szarul az ember.
2020. dec. 24. 15:34
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz ha ennyire idegeskedsz, de szerintem ezeket a tüneteket nem a higany okozza. Vagy valami más, vagy egyszerűen csak az hogy nagyon rástresszelsz erre.

Ilyen mennyiségű higanytól elvileg nem lehet baja az embernek, főleg ha összeseperted még szellőztettél utána. Ilyen nagyon sok emberrel történt már.

2020. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Talán igazad van. Csak bebeszélem már teljesen magamnak, aztán ebbe bolondulok bele. Megint vissza kell menjek majd a pszichiátriára, mert régebben is szednem kellett minden sz@rt. Nyugtatót, szorongásoldót, kedélyjavítót, antidepresszáns, aztán ilyen állapotban már jobban kiélezettebb vagyok a betegségekre. Meg paranoiás.
2020. dec. 24. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!