Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova érdemes Budapesten...

Hova érdemes Budapesten vérvételre menni (általános egészség vizsgálatára)?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha fizetős (gondolom az, mivel nem háziorvosra gondolok).

Igazából csak ellenőrzés végett szeretnék menni, általános kivizsgálás gyanánt. Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok!


(Ami miatt: !!!Kicsit gusztustalan story!!!

nagy wc-zés közben vettem észre, hogy a wc papír kicsit véres, és fáj a törlésnél 1-2 ponton. Arra gyanakszom, hogy kidörzsöltem. Amiatt ijedtem meg, hogy ezt a wc-t 2-en használjuk főleg (én és a lakótársam, ritkán ismerősök is átjönnek), és én havi 1-szer kitakarítom (tudom nem sok), és emiatt megijedtem, nem kaphattam el a "nyílt seb" miatt fertőzést? Főképp emiatt akarok vérvételre menni.)



2019. jan. 10. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Általános vérvételre kérj nagy rutint(akik ezzel foglalkoznak tudják mit takar). Ezen kívül még egy széklet vizsgálatot is kerhetsz kiegeszitesnek. Igazából vérből nem hinném, hogy ki fog derülni, hogy mitől véres. Még jobban járnál egy proktologiai vizsgálattal és nem pocsekolnad a pénzed felesleges vizsgálatokra.
2019. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!