Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvételre érdemes elmenni,...

Vérvételre érdemes elmenni, hogy mérgezésem van-e?

Figyelt kérdés
November elején széttört a higanyos hőmérő itthon a szobámban. Fel lett seperve, ami fel lehetett, meg át lett porszívózva (amiről utólag azt olvastam, hogy nem szabad, bár nem értem, hogy porzsákos porszívóval miért nem szabad). Azonkívül, hogy naponta van szellőztetve, mást nem tudtam/tudok csinálni. Mostanra vándorló fájdalmaim vannak a végtagjaimban. Talán az izmaimban érzem, bár néha az ízületekre gyanakszom. Tudom, hogy sok egyéb mástól is lehet ilyen tünet, akár a szorongás, stressz (mindkettőből van elég az életemben), lehet, hogy véletlen egybeesés, de én a higanymérgezésre gyanakszom. Más tüneteim idáig nincs.

2020. dec. 24. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb őrült!
2021. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után mégrosszabbul lettem, hánytam, ment a hasam és eléggé fájtak az izmaim, ízületeim. Mostanra mintha kezdenék javulni. Voltam vérvételen is, bár higanyt nem tudnak nézni, magánlaborba kell majd menjek. Szóval nem őrültség ez, akármennyire annak tűnik.
2021. jan. 4. 19:53
 13/21 A kérdező kommentje:
Szervezetem nehézfém terhelése valamivel magasabb a megengedettnél, így valószínűsíthető, hogy valamitől toxikus mérgezésem van. Jövőhéten megyek vizsgálatra, ahol kifejezetten a vér és a vizelet higanyszintjét fogják ellenőrizni. Szóval innen is üdvözlöm a károgókat!
2021. jan. 5. 19:41
 14/21 anonim ***** válasza:
23%
Maradj már! Ez kamu
2021. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért teszel úgy, mintha a higanytól nem lehetne mérgezést kapni? Még a gőzétől is. A higanygőz 80 százaléka a szervezetben lerakódik. Általában a vesékben szokott, illetve a májban, csontokban. Onnantól kezdve elkezdi kifejteni negatív hatását, azaz elkezdi pusztítani a szervezetet a mérgezés mértékétől függően. Szerinted miért korlátozták a higanyos hőmérők árusítását?
2021. jan. 5. 20:02
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

14 vagyok


Akkor kezeltesd magad! Sok sikert!

2021. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kösz!
2021. jan. 5. 20:41
 18/21 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam.


[link]

2021. jan. 6. 20:24
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Inkàbb az eredményt kislány
2021. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
??
2021. jan. 6. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!