Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvételre érdemes elmenni,...

Vérvételre érdemes elmenni, hogy mérgezésem van-e?

Figyelt kérdés
November elején széttört a higanyos hőmérő itthon a szobámban. Fel lett seperve, ami fel lehetett, meg át lett porszívózva (amiről utólag azt olvastam, hogy nem szabad, bár nem értem, hogy porzsákos porszívóval miért nem szabad). Azonkívül, hogy naponta van szellőztetve, mást nem tudtam/tudok csinálni. Mostanra vándorló fájdalmaim vannak a végtagjaimban. Talán az izmaimban érzem, bár néha az ízületekre gyanakszom. Tudom, hogy sok egyéb mástól is lehet ilyen tünet, akár a szorongás, stressz (mindkettőből van elég az életemben), lehet, hogy véletlen egybeesés, de én a higanymérgezésre gyanakszom. Más tüneteim idáig nincs.

2020. dec. 24. 15:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tudod értelmezni az adatokat?

"Szervezetem nehézfém terhelése valamivel magasabb a megengedettnél,"

Valamivel magasabb..

A megengedett terhelés azt jelenti, hogy azzal a terheléssel nem fogsz megbetegedni hosszú idő (évek alatt) sem.

Nálad csak valamivel magasabb.

Ha 10*-es lenne lehetne aggódni, de ha abbamarad a terhelés akkor a hatása is elmarad.

Tetszik érteni? Ha értelmetlenül felnagyítasz dolgokat, beképzeled, na akkor tényleg rosszul leszel.

2023. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!