Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lenyeltem egy hosszú hajszálat...

Lenyeltem egy hosszú hajszálat, végül nagy nehezen ki jöt. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött hogy nem tudom hogyan nyeltem le egy elég hosszú hajszálat, nem vettem észre vagy nem tudom. De a számnál volt kilógva. Először azt hittem hogy apró hajszál volt de nem. Amikor megfogtam, hogy kihúzzam, akkor tudatosult meg bennem hogy ez egy több mint kb 15-20 cm hajszál volt. Először amikor húztam, a tüdőmnél éreztem hogy ott van lent. Amikor húztam nem tudtam ki húzni ökölödtem. Majd később erőteljesen megfogtam és ki húztam. Végülis ki jöt a hajszál (remélem nem szakadt el egy darab sem. Azóta hányingerem van, meg gombocszerű érzés.


Toast kenyeret ettem, valószínű valakinek a haját bele gyúrták a kenyérbe.


Lehet valami bajom?



2021. jan. 4. 02:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azóta a fejem is fáj.
2021. jan. 4. 02:10
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem lesz semmi gond, bár tény hogy elég gusztustalan, nem csoda ha hányingered van.

Tüdőben biztosan nem volt,(max úgy érezted) akkor már igencsak köhögtél volna.

Normális hogy utána ilyeneket érzel.

2021. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a gyomorszájnál éreztem. Akkor tuti nem lesz bajom?
2021. jan. 4. 02:31
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz semmi bajod. :) Egy hajszál nem tud maradandó károsodást okozni a tápcsatornádon, valószínű maga a gondolat/hajszál kihúzásának élménye, amitől felfordult a gyomrod. Belegondolni is hátborzongató. :/
2021. jan. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen az.
2021. jan. 4. 05:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Valaki meg mit össze keresheti...
2021. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már nincs semmi bajom. Csak maga az emlékek......
2021. jan. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!