Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi esély van rá hogy lesz...

Mennyi esély van rá hogy lesz valami bajom? Véletlenül lenyeltem egy fogpiszálódarabot. Kb. 1 cm hosszú részt, keresztbe kb. a fele volt a fogpiszkálónak.

Figyelt kérdés
Baconbe tekert máj volt rajta, és hát megfogtam és haraptam, nem késsel villával vacakoltam. Így szerintem valamennyire fel volt puhulva a pogpiszkáló, mert ugye a májjal együtt megsült a sütőbe, és gondolom felszívott valamennyit a máj nedvességéből.

2020. máj. 14. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Exner-jelenség nevű dolog, ami szerint a hegyes végű tárgyak a bélcsatornában megfordulnak és a tompa végükkel haladnak tovább.Semmi bajod nem lesz.
2020. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En egy ugyanekkora drotdarabot nyeltem le a fogszabalyzom drotjabol. Nem lett semmi bajom. Raadasul szerintem a fogpiszkalot mar a gyomorsav elintezi.
2020. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!