Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenyeltem egy 35 centi hosszú...

Lenyeltem egy 35 centi hosszú hajszálat. Ugye simán távozik?

Figyelt kérdés
Vicces, tudom, de nagyon mohón ettem az asztal fölé hajolva, amikor észrevettem, hogy hajat nyeltem. Próbáltam kihúzni, de már rányeltem a kaját, nagyon fájt, nem mozdult, a hánytatás meg nem sikerült, nagyon lent akar maradni a kaja hajastól. :/ A kilógó végét levágtam, a többit meg kénytelen voltam lenyelni.
2014. máj. 6. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van, simán. Ettől durvább dolgok is végigmennek az embereken. Gondolj a drog csempészekre.
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azok olyat nyelnek be, ami "egyben van". Csak attól tartok, feltekeredik vagy elakad valahol, mert ugye megemészteni nem tudom, és szakadni se fog, ha kéne. Ekkora hajszálat még nem ettem. :) :/
2014. máj. 6. 21:10
 3/6 anonim válasza:
Ha a fájdalom nem múlik, menj be az ügyeletre!
2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miből állapítottad meg, hogy 35 centi hosszú volt? Én is már sokszor lenyeltem a hajszálamat, de sose tudtam lemérni.


Egyébként semmi bajod nem lesz tőle, ennél rosszabb dolgokat is megeszel.

2014. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog távozni, a gyomorsav szétmarja.
2014. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Hivj papot! ez mar a veg! :)
2014. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!