Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlenül lenyelte egy...

Véletlenül lenyelte egy csavart, kb. másfél cm hosszú és egy olyan fel centi vastag vot, ennek lesz következménye? Mit csináljak? Légyszi gyorsan!

Figyelt kérdés
:(
2014. szept. 14. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
lenyeltem* volt*
2014. szept. 14. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi nem fog történni, annyira nem tűnik nagynak a csavar. Az az igazság, hogyha meghánytatnád magad, szerintem veszélyesebb lenne. A bél úgy mozog, hogy a tárgyakat, ha lenyeled, a tompa végükkel küldi előre, és így kisebb az esélye a bajnak. Szerintem 2 napon belül ki fogod kakilni.


Ha azonban elkezd a hasad fájni valahol, nem érzed jól magad, lázas leszel, akkor azonnal irány az ügyelet, vagy hívjál mentőt. Bár kétlem, hogy erre szükség lenne.

2014. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ki fogod sz@rni,és ez lehet hogy kellemetlen/ -kicsit fájdalmas lesz.

De szerintem nem kell parázni...


Vigasztaljon hogy van valahol Indiában van egy pali..aki

(kb 10 év alatt) egy kisrepülőgépet megevett apránként,és még mindig él !

Ha-ha-ha !!

2014. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!