Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék boldog?

Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
Az általános közérzetem nem jó. Nem érzem jól magamat. Tudom, mi az oka, de mindenki azt mondja, hogy amíg magamtól nem leszek boldog addig ez a probléma nem fog megoldódni. Elképesztően vágyom arra hogy legyen kapcsolatom, de nem tudok egyszerűen találni senkit. Nemrég alakult, de mindössze egy hónapig tartott. Amikor az illetővel voltam, akkor tudom, hogy boldog voltam. Nemrég kioffolt azóta a normálisnál is jobban a béka segge alatt vagyok, mert annyira jó volt minden. Nem is értem, hogy mi történt, de nem is lényeges. Azt tudom, hogy teljesen ettől függ a hangulatom és boldogtalan vagyok. Tudom hogy ahhoz hogy jó kapcsolatot tudjak találni nekem is rendben kéne lennem, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Nem vagyok boldog. Nincs jó kedvem, nem tudok örülni semminek. Ez évek óta tart. Amikor éppen azt hiszem, hogy végre alakul valami, olyankor jól vagyok de természetesen mindig tönkremegy a dolog. És mindig csak egyre lejjebb süllyedek és egyre rosszabb lesz az egész. Remélem érthető volt. Most is a sírás határán vagyok.
2021. jan. 8. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
22/f vagyok amúgy.
2021. jan. 8. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulj meg egyedül is boldognak lenni. Az a bajod, h te párkapcsolathoz kötöd fejben a boldogságot és az önbizalmat.

Pedig az apró dolgoknak lehet igazán örülni. Pl hogy felkelsz reggel és nem fáj a térded, nincs beállva a derekad. Vagy egy finom kávénak, vagy h élnek a szüleid, van mit enned. Kimehetsz sétálni, mert van lábad, és nézelődni, olvasni, mert nem vagy vak. Este meg jót nevetni egy vígjáték filmen.

A jó kapcsolatok ritkák, és sokkal jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban. Aki próbálta, tudja.

2021. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom máshoz kötni. Nekem ezek teljesen semleges dolgok. Amikor most randizgattam legutóbb ezzel a lánnyal, egyszerűen annyira jól voltam, és boldog, hogy nem tudom hogy lehetnék az megint. Mintha nem tudom bedrogoztak volna, most meg elvonási tüneteim vannak. Nem tudom máshoz hasonlítani. Egyszerűen boldogtalan vagyok nem érzem jól magam, és van egy általános érzésem, hogy bárcsak elütne egy busz vagy villamos és vége lenne mindennek.
2021. jan. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!