Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csuklás ellen házi praktikák?

Csuklás ellen házi praktikák?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam csuklani és bármit próbálok ellene tenni nem múlik el gyorsan. Próbáltam visszatartani a levegőt, inni rá, elterelni a gondolataimat de semmi. Régen citrom lé segített de az most nincs sajnos itthon pedig az valahogy elmulasztotta. Nektek mi szokott beválni? Már ilyen hangos csuklásom is van, mintha felkiáltanék szinte :D. Amúgy én nem hiszek abban, hogy ilyenkor emlegetne valaki meg ilyen sokszor főleg :D, ti hisztek ebben amúgy?

2021. jan. 13. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
9 korty víz levegő vétel nélkül :)
2021. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki megijeszt az is jo rá :)
2021. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

9 korty jó sok bár annyit nem ittam egyhuzamban még :)

ijesztés sajnos sosem vált be :D.

2021. jan. 13. 00:48
 4/12 anonim ***** válasza:
hőzd meg a szemhéjad, utána nyomd be az orrod hegyét, majd húzd meg a fülcimpád. ez nekem be szokott sokszor válni
2021. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a szemhéjnak mi köze a csukláshoz? :D
2021. jan. 13. 06:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt tanították, hogy bal kéz magasra nyújt fül mellett és így inni 6 kicsi és 3 nagy kortyot. Bevallom őszintén, hogy felnőtt koromban próbáltam ki először, mert addig azt hittem, hogy ez valami hülye népi hiedelem, de orvos családtagjaim esküdöztek, hogy nekik működik, és tényleg működik.
2021. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na mióta feltettem a kérdést azóta 3x tört rám a csuklás roham. rég volt ilyen sokáig csuklásom. mitől lehet ez? más panasz nincs cska minta rohamokban csuklanék :D..
2021. jan. 13. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: sorban letesztelhetsz minden praktikát. Várjuk a visszajelzéseidet.
2021. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok: nem tiszta előttem sem, de a lényeg, hogy használ-e avagy sem, nemde?
2021. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

végül elmúlt magától :)

de köszi a tippeket legközelebb jók fognak lenni.

2021. jan. 13. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!