Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha szépen megkérem a háziorvos...

Ha szépen megkérem a háziorvosom, írna fel xanaxot?

Figyelt kérdés

20/F másodéves egyetemista vagyok, vizsgaidőszakom közepén, két rettenetesen nehéz vizsga van még hátra, amiből az egyik pótvizsga. Az online oktatás miatt a tanárok terrorban tartanak minket, azt hiszik, mindenki puskázik a SZÓBELI(!) kamerás vizsgán, a diák hiába megtanulta a teljes anyagot, jogtalanul meghúzzák. Én is így jártam kb. egy hete az egyik vizsgámmal. Aztán ma hallottam a csoporttársaimtól, hogy a mai vizsgán is majdnem a teljes vizsgacsoportot meghúzta. A gond az, hogy folyamatosan tárgyak épülnek erre, viszont a csúszás nem kellemes a leghosszabb osztatlan képzésen...

Muszáj lenne valamit szednem, különben nem bírok felkészülni a pótvizsgás tárgyra újra és egy teljesen másik tárgyra együtt.

Természetesen nem gyógyszerfüggő akarok lenni, csupán nem szeretnék 5 kg-t fogyni a végére, meg összehányni magam a vizsgán az idegtől.



2021. jan. 14. 13:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez nem 3 éves bsc, hogy 1 év csúszás semmi, ha te tudsz mellette dolgozni, akkor nem ugyanolyan szakon tanulunk, sőt egészen biztos.

Nem, nem leszek árufeltöltő, mert én ennél sokkal többre vagyok képes, mint egy idióta szakmunkás.

2021. jan. 15. 08:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen karon vagy?

Egyébként igen felírja, de nem a legjobb dolog

2021. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, 4 eves kepzes, gyogypedagogia. A munka az valtozo, mikor mennyire megy, most epp nincs munkam, mert ez a felev nehez volt, de munka mellett naaagy nehezen meg tudtam csinalni 3 felevet is. Az atlagom katasztrofa volt, 4 orakat aludtam, de muszaj volt. Nem egy jog, alairom, de nem is konnyu a szak, bar kinek mi a nehez. Az a megterhelo benne szamomra, hogy a szorgalmi idoszakban is tanulni kell ( nem keveset) es a vizsgaidoszakban meg 11-13 vizsgam volt eddig mindig. 😅

Igazabol szerintem most nem kell ezen versenyeznunk, hogy kinek milyen nehez, csak kerlek ne becsulj le masokat. Nem csak neked megterhelo az egyetem, hanem masoknak is.

Es ha az altalad idiotanak titulalt szakmunkasok nem lennenek, akkor nagyon-nagyon hamar bajban lennel, kulonben nem lenne senki, aki megszerelne a villanyt, vagy felujitana a lakasod. Ha nem lenne arufeltolto, penztaros, raktaros, akkor szinten eleg hamar megallna az elet. :)

2021. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a xanax nem fog segíteni. Avval, hogy “megnyugtat”=leszanál, azt éred el vele, hogy az agyad totálisan lelassul, nem tudsz normálisan tanulni és felkészülni az adott vizsgáidra. Az pedig garantált stresszt jelent. Ezért mondják sokszor a Xanaxra, hogy ördögi kör. Elsősorban vény nélkül kapható gyógyhatású készítményeket ajánlanak, például Magnéziumot, MagneB6-ot, növényi szereket.
2021. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!