Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbadok?

Mitől zsibbadok?

Figyelt kérdés

Nem sokat iszok, de én úgy gondolom hogy eleget ahhoz hogy ne a kevés folyadék bevitelre fogjam.


Nem tudom mitől lehet... Leginkább alvás közben jön rám. De akkor mindenem.

Akár melyik oldalamra fordulok mindenem lezsibbad, és nem azért mert elfekszem.

Ma éjjel egy szemhunyásnyit sem aludtam, mert azt vettem észre hogy hasra feküdtem, nem telt el 3perc és az egyik fülem, a szemem, az orrom, a mellem, hasam, mindenem le volt zsibbadva.

De napközben is van hogy leülök egy percre, és már ugrok is fel mert a fenekemtől kezdve a hasam, a combom zsibbad.

Nagyon megijeszt ez az egész.

Igaz, nem szoktam tornázni/edzeni, de úgy gondolom hogy egy 3éves gyerek mellett azért nem lehet nem mozogni..

A napi teendőimet elvégzem (főzés, mosás, takarítás)

Aztán ugye gyerekkel séta/játék a szabadban..

25éves vagyok.. Nem szeretnék meghalni még.

Valami ötlet? Mitől lehet?

Aki az orvost mondja,: szerettem volna kivizsgáltatni magam már tavaly ősszel is, de a háziorvosomtól azt kaptam hogy majd ha a covid lecseng..

Ne most akarjam már mindenfélével terhelni az egészségügyet.



2021. jan. 16. 04:43
 1/4 Cynthus válasza:

Erre mi nem tudunk válaszolni. Az lenne a legjobb, ha az orvos kivizsgálna. Ami azt illeti, több minden is okozhatja. Nekem például voltak gondjaim a zsibbadással, és azzal is, hogy sokszor megfogta a görcs a testrészeimet. Elkezdtem magnézium tartalmú pezsgő tablettát inni, és az segített nekem. A páromnak szintén vannak problémái a zsibbadással, neki leginkább a lábai, és a kezei szoktak. Ő sem tudta kivizsgáltatni magát, mivel az orvos nem fogadta el a járvány végett, hogy mi baja lehet. Gyanakodott arra, hogy lehet, hogy cukros, mivel a családban is van beteg, és ő kicsit túlsúlyos is. Odafigyel mostanában a cukor bevitelre, a kávét is édesítőszerrel fogyassza, én is kevesebb cukrot teszek a süteményekbe, ha valamit sütök, és ettől elmúlt neki.

Próbálj ki te is valamit. Bújd az internetet, hátha találsz fent valamit, és az talán segíteni fog.

Remélem megoldást találsz minél hamarabb a problémádra.

Jobbulást!

2021. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mas panaszaid is vannak? Peldaul faradtsag vagy szedules?
2021. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen mindkettőt tapasztalom magamon.
2021. jan. 16. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene ujra probalnod a haziorvost, nyomatekositani, hogy a tunetek mar honapok ota fennallnak. Lehetseges, hogy neurologiai eredetu, de ez csak egy gondolat.
2021. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!