Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig olyan,...

Miért vagyok mindig olyan, mint egy hulla?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz leírni a közérzetemet. Seha nem tudom kialudni magam, így fáradtan és kialvatlanulan vagyok mindig. Mint aaki kómás lenne sokzor úgy ébredek. Ebből az is jön, hogy gyengébben teljesítek, mint kéne (ígyis tudok jól teljesíteni, csak hamrabb fáradok és több idő). Szoktam sportolni, de olyan hamar elfáradok. A hangulatom mindig ingadozik, nem tudok semminek örülni, sokszor jobban kéne kezelnem a helyzetet, de nem tudok (hiába tudom mi lenne a helyes). Emberek érzéseit se tudom kezelni, sokszor át se jön az érzésük. És amnióta tart azt vettem nem érdekelnek a lányok és a vágyaim is lányok felé eltűntek szinte teljesen. Mi lehet ennek az okozója? Régebben voltam orvosnál, de pár perc alatt lerendezett, hogy fiatal és makkegészséges vagyok. Hát nem tudom mit tudnék magammal kezdeni. Igyekeztem beszélni a szüleimmel, de nem sokra jutottam.

#betegség #egészség #fáradtság #Menális egészség
2021. jan. 22. 15:17
 1/7 kicsibarany ***** válasza:
100%
valamilyen vitaminhiány?
2021. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt kb egy éve vérvételen, akkor kimuatatták a vashiányt kismértékben. Mondták, hogy szedjem a maltofer rágótablettát és térjek vissza 3-4 hónap kúra után. A második után már semmit nem mutattak ki semmit. Elmentem az orvoshoz, utána meg is mutattam neki az eredményeket. Szerinte egészésges vagyok és nem is kellett volna bemennem hozzá. Ki érti ezt?
2021. jan. 22. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vitaminhiánytól szenvedsz.

Én minden nap beveszem az összes szükséges vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet a megfelelő mennyiségben, és reggeltől estig bírom a strapát, energikus, életerős, jókedvű vagyok.

Különben hasonlóan éreztem magam, mint te, azért kezdtem el vitaminokat szedni.

Nagyon rövid időn belül érezni fogod a kedvező hatásukat, ha kipróbálod.

2021. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem zárnám ki a kezdődő depresszót. a családban minden rendben?
2021. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem folyamatosan szedj valamit a vasra,mert a hiánya okozhat folyamatos fáradtsàgot,plusz ahogyan a többiek is tanácsoltàk szedj multivitamint!

MagneB6 is sokat segít.

Nem vagy szorongó,aggódó típus?

A túl sok negatív érzés,gondolat is lefárasztja az embert.

2021. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2.mondatban ott volt a válasz. Akkor most mi is a kérdés még?
2021. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan alszol, de nem alszom ki magadat, akkor lehet hogy alvászavar van. Menj el olyan neurológiára, ahol van szommológiai (alvászavarokkal foglalkozó szakrendelés). Ezen kívűl tényleg szedj vitaminokat, és vasat. Pszichiátert is érdemes lenne meglátogatni D, lehet, hogy tényleg kezdődő depresszió.

Ezen kívül, ha van vmi családi probléma, próbáljátok meg rendezni. Hány éves vagy? A lányok iránti érdeklődés a szexuális fejlődés alatt sokat változik. Lehet, hogy biszex leszel (Én is biszex férfi vagyok). Ha egyaránt lesznek lányos és fiús fantáziáid, akkor az vagy.


Egy 6. éves orvostanhallgató

Ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel privátban

2021. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!