Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elájultam vízhiány miatt,...

Elájultam vízhiány miatt, olyankor gyors volt a pulzusom vagy lassú?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elálujtál akkor egyértelműen alacsony, ezért+ az alacsony vérnyomás miatt ájulsz el.
2010. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomásnál is el lehet ájulni, mert ha túl magas akkor sem tud az oxigén elég hamar felszívódni, alacsonynál meg az a baj ugye, hogy eleve nem jut oda elég
2010. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a vérnyomás milyen, hanem a pulzusom.
2010. aug. 15. 15:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom a doki szerint alacsony volt, de megnézte a pulzusomat, és nem tudom az szapora-e inkább, vagy lassúúú.
2010. aug. 15. 15:15
 5/9 Suhanc72 válasza:
Ha ez sport közben történt, akkor a vércukorszint hirtelen leeshet és ez okoz ájulást. (nem csak cukorbetegekkel fordul elő) A házigyógymód: azonnal cukros szirupot kell inni + min. 1/2 l. vizet.
2010. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem cukrom esett le, hanem vízhiányom volt. Kórházban lettem rosszul, egész nap kb fekszem.
2010. aug. 15. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Vízhiánynál szapora pulzus van.
2010. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt kérdezte a doki, hogy forgott-e a világ vagy így imbolygott, mondtam nem forgott.
2010. aug. 15. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen mert a szédülés típusa kórjelző lehet. Tehát következtetni lehet belőle a kiváltó okra.
2010. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!