Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok egyedül boldog lenni?

Hogy tudok egyedül boldog lenni?

Figyelt kérdés
Miben tudnám megtalálni teljesen egyénileg a boldogságot? Amiért érdemes élni ezt az életet.. (A drogokon kívül, mitől lehetnék boldog?)

2020. nov. 27. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hivatás, hobbi.
2020. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Ahogy a fölöttem lévő válaszadó is megírta, hivatás és hobbi lehet a célod. De a családod is lehet a célod, egy szép család alapítás, annak eltartása, hogy jó embereket nevelj a gyerekeidből. De ha esetleg vevő vagy rá, lehet a célod a hit, a Mennyországba jutás, a testnek a majdani feltámadása. De akár rövidebb távokra is tűzhetsz ki célokat, pl.: rakj rendet a házban, vagy megtanulj valami trükköt, vagy megtanulj főzni, szóval ja... érdemes élni, és sose add fel :)
2020. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A család, párkapcsolat, stb innen nekem sok-sok év kemény munkája lenne. Az is szerintem évek lenne, mire olyan munkát tudnák végezni amit szeretnék.

Mivel most ilyen rossz helyzetben vagyok a korábbi döntéseim következményei miatt, ezért mindenképp nehéz lenne az út. Tehát ha úgyis szenvednem kell, akkor miben találhatnám meg mostanában a boldogságot. (Olyasmik érdekelnének amikért nem kell túl sokat tenni.)

2020. nov. 27. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nő vagy, vagy férfi?

Ezeket azért kérdezem, mert nem ugyanaz való a különböző korosztályú/nemű egyénnek. Ez a két adat már jobban segítene "tanácsot", "ötletet" adni, amit Te, ismerve a saját körülményeidet is, már talán személyre tudod szabni magadnak.

2020. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha sok mindened megvan akkor segíthetsz másokon, egy kis önkéntesség mindig sok pozitív jót termel a lelkünknek. Ha nem félsz és a munkád engedi, akkor most sok önkéntesre van szükség mindenhol.

Azon felül mint mások írták, zene, hobbi, imádkozás, kis mozgás, elmélkedés.. az ember azért érzi belül a lelkében mi az, ami kell.. és most nem a tesi szükségletekre, hanem a lelkiekre gondolok, mert az teszi boldoggá az embert úgymond..

2020. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
követem.. :(
2020. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Fontos, hogy törekedj a pozitív gondolatokra, és érzelmekre, mert ha olyanokon gondolkodsz, amitől nincs jó érzésed, akkor elkerülöd a boldogságot.

Kerüld a bántó, és sértő szavakat mások, és magad felé.

És a legfontosabb, ami ezekben tud segíteni, az a mosolygás. Akkor is, ha egyedül vagy. Mert a mosolygás blockolja a negatív érzelmeket, és segít abban, hogy boldog legyél.

2020. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Recska
2020. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!