Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek magammal? Tudok...

Mit kezdjek magammal? Tudok még boldog lenni normális körülmények közt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, túl jó pár dolgon (szex,füvezés,rengeteg alkohol, egészségtelen életmód, nem tanulás, tucat embertípus megismerése, félresikerült szerelmi kapcsolat, rossz kapcsolat családdal,amin már sikerült javítanom, külföld).

Most elkezdtem tanulni rendesen, kocogni járok és elszakadtam a rossz társaságoktól nagyrészt. Nem teljesen, mert azt nem lehet soha. Ritkán bulizok csak, alkohol mértékkel fogyasztok csak ha alkalomkor arra kerül sor.

Ami nem megy az azonban az egészséges étkezés és semmi életkedvem nincsen. Nem adok magamra, lesz@rom a környezetemet, nehezemre esik kedvesnek lenni és nem mosolyogtam őszintén körülbelül fél éve. Pszihológusnál 3-szor jártam eddig de nem segített véglegesen, csak az azutáni 2-3 napban. Teljesen reménytelennek tartom a dolgokat. Ami eddig jó volt (szerelem, gyerekkor ami ezek előtt volt) az már valószínű, hogy soha nem fog visszajönni és ezek miatt semmi életkedvem, csak csinálok mindent unottan. Nem érdekel az ismerkedés, a "pasizás" sem az átlag "mainstream" bulik, ha elmegyek bulizni akkor is csak ellötyögök, akár van bennem pia akár nem. Nem érdekel semmi. Másik durva dolog, hogy már a szex sem különösebben hajt, pedig nem voltam együtt sokszor fiúkkal.

Tud valaki valami jót ami ezt megszüntetné? Vagy már abszolút képtelen vagyok boldog lenni normális körülmények közt?



#szerelem #unalom #boldogság #apátia #szennyláda #önromboló
2013. ápr. 4. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem okoz örömet, azt ne csináld. Keress olyan dolgokat, amikben eddig nem vagy csak ritkán vettél részt. Pl. járj könyvtárba, színházba, moziba, keress valamilyen tanfolyamot, amit szívesen csinálnál. Az örökös bulizás, örömtelen szex, pasizás előbb-utóbb unalmas, üres időtöltéssé válik. Töltsd meg tartalommal a napjaidat.
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazad van, volt hogy ezt csináltam de hosszútávon nem működött mert kevés bennem a kitartás, de dolgozok rajta.
2013. ápr. 4. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

a libidó csökkenés természetes ha rossz a hangulatod, és letört vagy. azért ez nem egy olyan dolog ami 17 évesen ennyi volt.

tök jó hogy mozgalmas életed volt eddig, viszont nem kiégni kell, hanem a tapasztalatokat felhasználva tovább "hajtani" csak olyan irányba ami érdekel. kijavítani az eddigi rosszakat, és elkezdeni olyan dolgokat csinálni, ami épít és nem rombol.

de az viszont fontos lenne hogy foglalkozz magaddal. adj magadra akármennyire is nehéz.

ne zárkózz el a további lehetőségektől!


egyébként ilyen hosszú tél után normális a "leszarás"

én is sokkal lustább, rendetlenebb, és kedvetlenebb vagyok mint amúgy. de nemsokára jön a jóidő! addigra szedd össze magad. jó hogy futni jársz, csinálj minél több ilyesmit.

Enni meg próbálj meg normálisan, mert az étrended befolyással lehet a hangulatodra

2013. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. ápr. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!