Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mitől lehet ez?

Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre,előszőr 1 hete hirtelen par masodpercre beszurt a bal mellkasom,de nem fajt nagyon csak picit,es most azt veszem eszre,hogy 2 napja,ha alszom semmit nem erzek,viszont miutan felkelek,olyan mimtha nyomast ereznek a bal mellkasomba,estenkent faj a bal vállam is,talán néha napkozben is,illetve ha mozgok,neha ha ugy fordulok a nyomas egy icipicit erosodik,valamint neha erzek szivdobogast is,ez mitol lehet? 6 evig sportoltom,kondiztam,most fel eve nem kondizom,korona miatt,esetleg ez lehet a hatterben? 184cm 93kg 22fiu van rajtam egy kis felesleg is

2021. febr. 16. 13:57
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Vegyél egy vérnyomàsmérôt és rendszeressen mérjed a vérnyomàsodat és ird le az adatokat, mit csinàltàl elötte, hàny òra volt. Ha bejelentkezel a Belgyògyàsz orvoshoz, meg tudod neki mutattni a listàt ami segitene neki.
2021. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!