Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kieresztitek egy plázában a...

Kieresztitek egy plázában a kakit ha érzitek hogy kell vagy inkább valahogy hazaszenvedtek vele?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert egyik barátnőmmel ma pont plázáztunk és megkért hogy (mivel én aránylag közel lakom, negyed órára kocsival, ő viszont vonatozni szokott hazáig) dobjam el hozzám mert nagyon kell vécéznie, de itt a plázában nem mer elmenni.


Magamból kiindulva én elmegyek akár egy plázában is, volt már ilyenre példa, bár nyilván nem szivesen teszem azért.



2021. febr. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vinném haza, nem véletlen van WC a plázában is. Eszméletlen idő- és energiapazarlás lenne.
2021. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok példa volt rá hogy a plázában végeztem el a dolgom. Felszabaditobb volt mint otthon ahol a lakó társak sokszor hallják.
2021. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem érzékeny a gyomrom, gyakran jön rám váratlanul a hasmenés. Szóba se jön olyankor, hogy kísérletezzek, vajon hazaérek-e még időben. Sz első lehetséges helyen elintézem.
2021. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mód van rá,akkor nem szabad visszatartani. Ott és akkor kell elintézni,amikor lehetőség adódik.
2021. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltam mar olyan helyzetben, amikor nagyon hirtelen jott ram a dolog, akkor nyilvan nem tartogattam, a plazaban megoldottam. Azonban en nem szeretek mashol kakilni, mert altalaban nem eleg tisztak a nyilvanos wc-k, plusz sok ember maszkal, stb, szoval ha modom van ra, es tudom, akkor inkabb visszatartom hazaig.
2021. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A noi vecek ritka undoritoak sajnos, en meg tudom erteni a baratnodet hogy nem szivesen ult le kakilni ott.


Velem egyszer fordult elo hogy kaptam valami iszonyat hasmenest es muszaj voltam ott elmenni, hat nem kivanom senkinek se... Mire talatam egy aranylag kulturalt vecet mar erosen kinlodtam. Veres tamponok eldobalva, falra kenve, a a nagy adag szar otthagyva a wc kagyloban, wc papir szinten szana szet dobalva, pazarolva, uloke lepisilve, de lattam mar lekakilva is... Es mindezt a notarsaim egy bizonyos resze okozza... Hihetetlen megis igaz.

2021. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

rakok wc papírt az ülőkre aztán szépen kényelmesen mehet a dolog

én nem tartogatom, ha nem muszáj

mi lesz vele, ha máshogy nem tudja megoldani?

2021. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a Spar előtt a fotocellás ajtónál azért nem szívesen ereszteném ki.
2021. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Siman. Vonaton is volt , sot repulon is😌
2021. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!