Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan mulasszam el 5 hete...

Hogyan mulasszam el 5 hete tartó orrdugulásomat? 19 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Az inhalálástól elkezdve az összes terhesség alatt használható orrcseppet és orrsprayt kipróbáltam, de egyszerűen nem múlik el. Olvastam valahol, hogy ez lehet a terhesség "mellékhatása", és 9 hónapig is eltarthat.Járt már valaki így?
2010. aug. 17. 22:32
 1/3 anonim válasza:
Szia!Sajnos lehet,hogy végigkíséri a terhességedet:(Én is végig szenvedtem,és ahogy megszületett a lányom,mintha elvágták volna.Kitartást,egészséges babát Neked!
2010. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az is a probléma, hogy túl sok orrcseppet használtál, az ugyanis pont ellenkező hatást vált ki.

Én nem vagyok kismama és nem tudok arról, hogy ez lehet-e a terhesség mellékhatása, csak, hogy a túl sok orrcsepp használata az orr nyálkahártyáját megduzzaszthatja és elzárhatja a légutat. Én pont így jártam...ha elmész a fül-orr-gégészetre írnak fel egy másfajta orrspray-t, ami segít

2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat4 Elfogyott az összes orrsprém és egy éjszakát végig kellett szenvednem nélkülük, most két napra rá, egész jól kapok levegőt, hogy nem használok semmit. Ráadásul miután bespréztem iszonyúan elkezdett fájni a fejem. lehet, tényleg végig lesz a nátha.
2010. aug. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!