Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fájdalmakkal hogy...

Állandó fájdalmakkal hogy lehetne teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Migrén és endometriózis. Makacs mind a kettő, pedig rengeteg kezelést próbáltam, 3-ik műtéten vagyok túl, de folyamatos fájdalmak nem múlnak. Próbálom túlélni a napokat, de megy el mellettem az élet, pedig még viszonylag fiatal, állítólag csinos lány vagyok. Csak kapom a jóindulatú tanácsokat, hogy szedjem össze magam, minden fejben dől el, ne foglalkozzak a fájdalommal, annyira nem fájhat..., de nekem ez mégis rendkívül kimerítő. Néha azt érzem, hogy így nincs értelme élni...

2021. febr. 28. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nincs migrénem...


De fájdalmaim vannak kva szar... És élni vele nem lehet csak megkell szokni :(

2021. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hogy lehet azt megszokni, hogy csak toporogsz egy hekyben, nem halad sehova se az életed, csak a szenvedés jut? És én még fogj be, mert mas mondjuk rákkal küzd...
2021. febr. 28. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
CBD/THC csodákra képes!
2021. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nekem nem okozott csodát...
2021. febr. 28. 23:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Glutén-tej mentes diétát próbáltad ? Nekem ugyan ilyen problémáim vannak és mellé kiderült pár éve a lisztérzékenység,mióta diétázom jelentősen csökkentek a tüneteim .

Szerintem nem lehet megszokni az állandó fájdalmakat,ha semmi nem használ,aki legalább tüneti kezelés kell,megtalálni a jó fájdalomcsillapítókat az orvossal.

2021. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


'The THC-CBD combination reduced migraine attacks by 40.4 percent, while amitriptyline led to a 40.1 percent reduction in migraine attacks. The THC-CBD combination also reduced the intensity of the pain by 43.5 percent.'

2021. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4

Akkor sajnálom. Hamarabb írtál, mint én. Mindkettőt próbáltad? Migrén esetén mindkettő szükséges egyszerre, legalábbis csak így tanulmányozták.

2021. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nálad hogyan derült ki a glutén és lisztérzékemység? Mert én csináltam vérvjzsgálattal tesztet és elvileg nem vagyok ezekre érzékeny.
2021. febr. 28. 23:54
 9/13 A kérdező kommentje:
THC-hoz csak illegálba lehet hozzájutni, nem?
2021. febr. 28. 23:55
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyelőre igen, ezért érdemes olyan országba menni, ahol biztonságos formában tudod megszerezni, kipróbálni. 2021-ben ez még mindig körülményes, de egy kirándulás mindenképpen jót tenne. :)
2021. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!