Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fülzúgás és halláscsö...

Hirtelen fülzúgás és halláscsökkenés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha elkap egyik pillanatról a másikra, par másodpercig tart

2021. márc. 6. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Keringési probléma.
2021. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, vernyomásom rendben van
2021. márc. 6. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

És ez kizárja a keringési problémát?

De kezdj a fül-orr-gégészeten.

2021. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amikor fölállsz guggolásból vagy lehajlásból már megváltozik a keringés gyorsasága, nekem még 3 évesen is volt ez és egész életemben, csillagokat is látok akkor.
2021. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan cseng a fülem, par havonta pár másodpercig
2021. márc. 6. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is keringési probléma, nekem alapból is cseng a fülem, de van sokszor hogy úgy hirtelen erősebben cseng és tompa a hallásom pár másodpercig, nem kell aggódnod abszolút, azt mondta orvosom hogy gyakran fordul elő, nem jelent veszélyt.
2021. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy sok orvosnak kell vizsgálnia. Orr fül -gégész, erek állapota, a vérkép (nem e zsíros a vér) , idegrendszeri probléma (kimerültség, stressz), audiológus (hangos zenehallgatás), táplálkozási zavarok (túlzott sófogyasztás, nassolás, elmeszesedés, érszűkület). Mivel ilyen sok oka lehet elhúzódó vizsgálatok közben tovább romolhat az állapot. Emiatt fontos a gyorsaság! Lesz röntgen, MR, ultrahang, hallás vizsgálat...Hihetetlen , hogy ezekkel együtt is elképzelhető az orvosok tehetetlensége. nekem 2007 óta sikerült két hallókészülékkel felszerelkeznem...és a fülzúgás még mindig megvan.
2023. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!