Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek még valaha józan?

Lehetek még valaha józan?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az elmúlt 8 évemben max. 1 hónapot voltam teljesen józan. 15 évesen elkezdtem dohányozni és inni elég keményen, ez tartott kb. 4 évig, majd áttértem a fűre, ez már 4 éve tart. A legnagyobb probléma, hogy elég sikeres vagyok még így is, így nem látom értelmét az abbahagyásnak.


Bármiféle kábítószer nélkül teljesen elviselhetetlen vagyok, ilyen voltam azelőtt is, mikor nem használtam a szereket. Ha teljesen józan az eszem, bárkit hátbaszúrok egy késsel, lopok, csalok, egyedül a fű az, ami picit lenyugtat. Itt viszont féltem a kognitív funkcióimat, valószínűleg romlani fognak.


Nem szeretnék megbántani több embert, sem átverni, sem ellopni mások ötleteit, majd abból pénzt csinálni. Ettől függetlenül elbutulni sem szeretnék a fűtől. Mit csináljak?


2021. márc. 11. 00:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A füvet csak lazításhoz használom, már nem egész nap, legtöbbször 8 óra után.
2021. márc. 11. 00:24
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
KiaGec*m vagy hogy bárkit hátba szúrsz?😅🤣🤣Te normális vagy?🤔😂😂😂😄
2021. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is csározok, de ilyet írni..😂😂
2021. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2

Haha, bocs, helytelenül fogalmaztam. Nem késsel szúrom hátba, hanem átverem, érted.. :D

2021. márc. 11. 00:32
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne csinálj úgy mintha a saját tetteid nem tudnád irányítani, ha józan vagy, akkor is lehetsz becsületes ember. De nyilván pszichológus lehet többet tud segíteni,mint itt bárki.
2021. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 hónapnyi kokózást hamarabb letettem, mint a füvet.
2021. márc. 11. 00:38
 7/13 A kérdező kommentje:

5

De, ezek a saját tetteim, én vagyok egy bunkó fasz, nem az egyik felem. A kábszerek ezt csak elnyomják és kedvesebb vagyok az emberekkel, nem balhézok, nem kötök senkibe.

2021. márc. 11. 00:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kedvesebb vagy ha jól érzed magad ha meg józan allapotba akkor meg minden bajod van.
2021. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj hogy mindegyik ilyen szarnak meg van a hátránya..
2021. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8

15 éves korom előtt is ilyen voltam, sok probléma volt velem. Ha csak a függőség miatt lennék ilyen, akkor tudnám, hogy mit kellene tennem. De sajnos nem ez a helyzet.

2021. márc. 11. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!