Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka hogy egy...

Mi lehet az oka hogy egy társaságban sem érzem magam jól ?? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egyedül élek, egyedül folytatom a munkám is mivel válalkozó vagyok.

Eg ideje pontosabban kb 1éve észrevettem magamon hogy nagyon kezdek magányos és társaságokat elkerülő emberke lenni.

Nem tudom mi lehet a probléma oka de nem érzem jól sem pedig vidámnak a saját bőrömben magam! Ha egyedül vagyok kifejezetten rossz. De ha társaságba kerülök (legyen az a barátnőm vagy akkár a szüleim) olyan idegennek érzem magam melettük. Nem tudok bele szólni egyszer sem egy beszélgetésbe. Nem tudok bulizni sem pedig önmagamtól jól érezni magam. Be feszülök és csendben vagyok inkább. Ezek a tünetek mitől lehetnek ? Mi lehet az ok és mivel tudnám ezt megváltoztatni/orvosolni ???



Válaszokat elöre is köszönöm.


2021. márc. 13. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat.
2021. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

mondd ezt el nekik, a családodnak, a barátaidnak. keress valami hobbit (itt most kifejezetten nem az alkoholra es tarsaira gondolok:D). nem baj, ha nem tudsz beleszólni egy beszelgetesbe, sokszor en sem tudok

eeees

ne feszülj rá. ők a barátaid, szeretnek téged. nem akarnak bántani, lejáratni. vagy ha nagyon nem erzed magad jol, akkor keress uj baratokat, ismerkedj.^^

2021. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!