Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogy néha ha...

Mitől lehet az, hogy néha ha társaságban vagyok, pl. egy szórakozóhelyen, feszültnek érzem magam, nem tudok beszélgetni senkivel és pszichésen teljesen bezárkózok?

Figyelt kérdés

Nehezen barátkozok emberekkel, és néha előjön ez az érzés, ilyenkor inkább hazamegyek. Ha van a közelben egy közelebbi ismerősöm, akkor elég jól elvagyok általában. Mitől van ez?


22/L


2011. dec. 30. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam a Hajógyárin.
2011. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) nem megfelelő társaságban vagy (ez gyakori és normális)

2) introvertált vagy, a nagy tömeg és zajos társaság túl sok neked, feszültté tesz és fáraszt a túl sok inger (ez is gyakori és normális). Introvertált emberek 1 emberrel szeretnek egyszerre beszélgetni nagyobb társaságban is.

3) valamiért félénk vagy (ez lehet beteges is, de nem erre kell először gondolni)


Probléma onnantól van, ha semmilyen társaságban, semmilyen rendezvényen nem tudod magas jól érezni és nem tudsz emberekkel közeli kapcsolatot kialakítani.

2011. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok mint Te.
2012. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!