Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség utóhatása? Mi ez?

Pánikbetegség utóhatása? Mi ez?

Figyelt kérdés

9 hónap után sikeresen úgy érzem, hogy kezdek kilépni ebből a szörnyű betegségből. Viszont ezalatt a 9 hónap alatt a poklot megjártam (állandó sírás, halálfélelem, tünetek jártak végig - szívvel, emésztéssel, légzéssel kapcsolatos, állandó szédülés)


Már kb. 2-3 hete nem érzek ilyeneket, kezdek nyugodtan aludni, kevesebb a tünetem, pedig ezek minden naposak voltak.


Mostában viszont úgy érzem, hogy az idegeim gyengék, vagy nem is tudom, hogy írjam le ezt az érzést. Sokszor zsibbad mindenem és gyengének érzem magam (de most nem ijedek meg tőle, csak egy kicsit)


Szerintetek ez a pánikbetegség utóhatása? Vagy ez még mindig az? Hogy a mindennapos idegeskedés, sírás egyszercsak végetért és ez hatással van az idegeimre? Valaki tud pontos választ adni?


19/l



2021. márc. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár egy erős depresszió,pánikbetegség,egyéb pszichológiai tényezők okozhatnak ilyen problémákat. Lehet megsérült pár idegszál a testedben a fokozott stressztől. Nekem ugyan ilyen volt csak a pánikbetegség előtt. Milgammát vettem és az hatásos volt, szóval szerintem próbáld ki azt.
2021. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alletta ***** válasza:
gyengeség, zsibbadás érzése lehet a pánikbetegséged tünete. örülök, hogy magad mögött tudod hagyni ezt a nyavalyát, de utóhatása lehet az ideggyengeség. ahogy írták a milgamma, b vitaminok erősítik az idegrendszert.
2021. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam akkor, köszönöm szépen!☺️
2021. márc. 17. 14:34
 4/4 Kpeter36 ***** válasza:

Örülök, hogy ki tudtál jönni belőle. Ezek szerint van kiút!

Én még benne vagyok rendesen, sajnos!

Amit tudok javasolni 22 órakor fekvés...

És sok nyers zöldség, gyümölcs és magvak, fűszerek, teák...

43/F

2021. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!